Neler Yeni

İtem satış güvenilir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet furkan
İtem satış güvenilir mi bir hesap almayı planlıyorum ama hesap değerinden baya düşük fiyatta geri alınır mı sizce gerekli güvenlik sağlanıyor mu

The Batman

80+ Silver
Bir şey satayım dedim paso dolandırıcı kaynıyor random Disney hesap aldım 1 haftada patladı

oEnesQlf

80+ Silver
İtem satış güvenilir mi bir hesap almayı planlıyorum ama hesap değerinden baya düşük fiyatta geri alınır mı sizce gerekli güvenlik sağlanıyor mu
Dolandırıcı çok,değerinden düşükse amacı insanları dolandırmak,(Benim bi arkadaşım 20 tl ye valorant hesabı satmıştı sonra desteğe çalındı diye yazmış hesabı geri almış,neden dolandırdın dediğimdede 20 tl knk nolcak dedi.)
Güvenilir satıcılar var ama çok fazla değiller,o adamdan hesabı alma bence.

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,592
İsim
Memati Baş
site güvenilir ama satıcıların hepsi güvenilir değil.

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732

Hidro Dinamik

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Bildiğim oyun platformlarında hesap satışı yasak. Bunu yapanlar, firma tarafından şikayet edilse başına iş alır. Örneğin Steam hesabını geri almak en fazla 1 2 gün sürer. Hesap alıp satmayı asla önermiyorum. Gerekirse korsan oynarım ama 1 lira bile olsa dolandırılmayı istemem.

Megan

80+ Silver
Satın alırken de satarken de mağdur olma ihtimaliniz var. Mesela geçenlerde bir şey satıyordum dikkatli olmasam hesap elden gidiyordu. Birisi ürünümü alınca mesaj geliyor #762772 ilanınızı satın aldım şöyle böyle diye. Adam bunu kendisi yazmış sanki anlamayacağım diye :D

garetta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre Keskin
Ne aldığına bağlı oyun içi içerik almak konusunda kesinlikle güvenilir ama hesap almak konusunda zaten nereden alırsan al bir güvencesi yok.

Ravyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Adem Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Teknoloji Eğitim Konu Dışı
game satışta csgo hesabı ararken o kadar zorlandım ki gittim kendi hesabıma aldım yıldım sonunda
Mesaj otomatik birleştirildi:

valorant hesabı satıyorum 450-500 olan şeyi adamın biri geliyor tek kelime daha edersen 200'e alırım diyor garip siteler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
986,771
Üyeler
156,081
Son üye
soyluu25
Top Bottom