Neler Yeni

📢 İtopya 4060Tİ Sistem 23999TL 📢

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
istisnalar bunlar
E tabi öyle ona bakarsak da özelleştirmede de uygun fiyata ek yapılan site Gamegaraj orası az koyuyor ekleme de bunlar şöyle uygun oluyor atıyorum faizsiz 6 taksitle almak isteyen için iyi Gaming Gen de aynı şekilde 6 taksitle veriyor bunlar cazip geliyor

-.-Hakan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Hakan Filiz
E tabi öyle ona bakarsak da özelleştirmede de uygun fiyata ek yapılan site Gamegaraj orası az koyuyor ekleme de bunlar şöyle uygun oluyor atıyorum faizsiz 6 taksitle almak isteyen için iyi Gaming Gen de aynı şekilde 6 taksitle veriyor bunlar cazip geliyor
gamegaraj gaming geni eleştirmedim, onların sistemleri genelde ortalama iyi oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynı şeyi savunuyoruz aslında 😅

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
gamegaraj gaming geni eleştirmedim, onların sistemleri genelde ortalama iyi oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynı şeyi savunuyoruz aslında 😅
Ayn aynı kapıya çıkıyor bu sitelerde faizsiz taksit işi iyi oluyor ben onu demeye çalışıyorum aslında

KaveLeoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Burak YAŞAR
@itopya Özelleştirme saçmalığına son ver artık sistemde 4060ti var 4060 için 2.180tl istiyorsun..
Alıntıyı görüntüle
Burda bence biris toptan fiyattan dolayı ucuza geliyor. Diğeri parekennde fiyattan direk indirimsiz hali olduğu için normalde ucuz olan pahalı kalıyor.
Sallıyorum.
4060 ti sistem içinde 10kya düşüyor. 4060da 12800 parekende fiyatı olunca böyle bişey çıkıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,060
Üyeler
156,560
Son üye
umonix
Top Bottom