Neler Yeni

İtopya adres değişikliği sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Seyda poyraz
İtopyadan hazır sistem aldım ancak taşınma durumum olduğu için adresimi ablamın evi yani Eskişehir olarak verdim ancak ablam sağlık durumundan dolayı uzun süre şehir dışında olacak ve teslim alamayacak. Bende Ankara da yaşayacağım için bir arkadaşımın evine göndermek istedim kargomu ama bunu yapamadıklarını ve UPS ile görüşmemi söylediler ancak şöyle bi şey var daha siparişim alındı sadece toplama veya kargolama durumu olmadı ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz?

Eskişehirin neresinden? Odunpazarı ise bende orda yaşıyordum ankaraya taşındık bu yaz.

berk.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Barın Berk
İtopyadan hazır sistem aldım ancak taşınma durumum olduğu için adresimi ablamın evi yani Eskişehir olarak verdim ancak ablam sağlık durumundan dolayı uzun süre şehir dışında olacak ve teslim alamayacak. Bende Ankara da yaşayacağım için bir arkadaşımın evine göndermek istedim kargomu ama bunu yapamadıklarını ve UPS ile görüşmemi söylediler ancak şöyle bi şey var daha siparişim alındı sadece toplama veya kargolama durumu olmadı ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz?
siparişi iptal edip yeni adrese yeni sipariş vermeyi dene

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Seyda poyraz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tekrardan ödeme yapmam gerekiyor mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Seyda poyraz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
iptal ettiğin için para iadesi yaparlar sonra yine ödeme yaparsın ama bazi yerler ürün hazırlanmaya başladıktan sonra sipariş iptali yapmıyor ama yinede dene
Fiyat artışı olmuş bir miktar bi adres değişikliği yapamıyoruz diyorlar ancak sitede yazıyor değiştirebilirsiniz diye bunun için uğraştırmalarini hoş bulmuyorum

Looper

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,838
İsim
Ege
Fiyat artışı olmuş bir miktar bi adres değişikliği yapamıyoruz diyorlar ancak sitede yazıyor değiştirebilirsiniz diye bunun için uğraştırmalarini hoş bulmuyorum
UPS ile konuş derim çünkü kargoda galiba.
Olmazsa gidip şubeden alırsın bir sorun olmaz.

Qzer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Ekrem
Siparişi iptal et

berk.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Barın Berk
direkt telefonlar arayıp ciddi bi tavır sergilersen belki işe yarar bide yaşın küçükse daha büyük birini aynı şekil konusturabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Seyda poyraz
O zaman bir şey yapmaları gerek.
Anlamadım ya neden yapmıyorlar ki.
Anlam veremedim müşteri hizmetleri de biraz baştan savma hareket ediyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

direkt telefonlar arayıp ciddi bi tavır sergilersen belki işe yarar bide yaşın küçükse daha büyük birini aynı şekil konusturabilirsin
Ciddi bir şekilde kibarca konuştum durumumu belirttim elimden bi şey gelmiyor denildi tekrar deneyeceğim ama kesin çözüme ulaşmak zor olacak gibi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
929,186
Üyeler
145,341
Son üye
Atakan67
Top Bottom