Neler Yeni

İtopya ayıplı ürün arkasında durmuyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Furkan Sünney
Ben zamanında technopat pc almıştım itopyadan, win10 kurulduğu zaman ekran kartı enerji almıyordu. tam 1.5 ay boyunca pc bi gitti bi geldi her gelişinde işlemci üstündeki fanın takılı olmadığını gördüm her seferinde sallana sallana gelmiş hatta bir seferinde servisten dönerken bana kargo maili ya da takibi atmamışlar, kargo gelmiş beklemiş beklemiş sonra geri gitmiş sonra tekrar gönderim yapılmış tabi yine kargo numarası vs yok. Şans eseri kargo firmasında çalışan bir arkadaşım ismimi görünce beni aradı ve son gün almıştım. Fakat sorun yine çözülmemişti. Bende iş yerime götürüp orada kendim sorunu düzeltmiştim. Ekstra olarak telefonda konuştuğum teknik serviste bilmem ne bey bana 'siz win10 cd si yollayın ben kurar stabil yapar gönderirim' demişti. bende 8 gb usb var onu göndersem olur mu demiştim. Tamam dedi gönderdim. Hatta içine not yazdım win10 usb bellek bilmem ne bey için ona rağmen kasam eve geldiğin de ne win10 kurulmuş, ne ekran kartı hatası çözülmüş ne işlemci fanı takılıydı. Bunu tam 6-7 sene önce yaşadım ve o günden sonra itopyadan hiç alışveriş yapmadım. İTOPYA PİŞMANLIKTIR, REZİLLİKTİR, PARANLA REZİL OLMAKTIR.
Mesaj otomatik birleştirildi:

+usb yi de göndermemişlerdi. 8gb usb'm bir nevi gasp edilmişti. Daha sonra aramama rağmen kendilerinde usb'min olmadığını, kasa içinden böyle bir şeyin çıkmadığını vs söylemişlerdi :D

Podiv

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Başbuğ
Birden fazla kez sistem topladım ve hepsinde de neredeyse bütün bileşenleri Amazon'dan satın alıp ayrı ayrı sipariş edip kendim kurulum yaptım. Hiçbir sitedeki hiçbir hazır sisteme güvenmiyorum. Tavsiyem şu ki sistem toplarken gerekirse mesela ekran kartının bir alt modelini alın yine de kendiniz evde kurulum yapın.

Leaden_Viever

80+ Bronze
Benzer bir durumu Teknorya ile yaşadım.
Bir daha asla denecek duruma getirdiler.
Laptop almıştım. Adamlar thhyi kazanmama rağmen sorumlu biz değiliz falan diyorlardı :D
hocam geçen gün teknoryadan udb çevirici aldım çalışmıyordu iade ettim kabul ettiler hemen para iadesi yapıldı pahalı cihazlar için sıkıntı çıkarıyor olabilirler

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,246
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
hocam geçen gün teknoryadan udb çevirici aldım çalışmıyordu iade ettim kabul ettiler hemen para iadesi yapıldı pahalı cihazlar için sıkıntı çıkarıyor olabilirler
Laptoptu benimkisi.

Top Bottom