Neler Yeni

BAŞARDIM 🎉🎉🎉 DA, THH, Teknofest / Asus servisi / Teknorya

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,119
İsim
Lokman Doğan

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,215
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,265
İsim
Mertol
Cihazınız hayırlı olsun hocam. Bu süreçte ne kadar süre cihazsız kaldınız ve tüm bu işlemler için cebinizden ne kadar ücret çıktı acaba? Ben de aynı cihazı kullanıyorum biliyorsunuz bende başvuru yapmayı düşünüyorum. Hiç olmazsa cihaz bile değişse batarya durumundan dolayı işime gelir.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Değişim cihazı belli oldu. Sonuçtan memnunum.
Umarım bir sıkıntı yaşamam bundan sonra.

Ellerinde 15 inç zephyrus özelliklerinde bir şey olmadığı için alternatif olarak bunu sundular. Kabul ettim.
Taşınabilirlikten oldum fakat bu özelliklere ve güce de hayır denemez :D

Videosu cihaz elime ulaştığı zaman gelir.
Sabreden derviş, muradına umduğundan da iyi bi' seviyede erdi. Ne mutlu dervişe, 1 sene oldu neredeyse. Güle güle kullan. : )

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,215
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Cihazınız hayırlı olsun hocam. Bu süreçte ne kadar süre cihazsız kaldınız ve tüm bu işlemler için cebinizden ne kadar ücret çıktı acaba? Ben de aynı cihazı kullanıyorum biliyorsunuz bende başvuru yapmayı düşünüyorum. Hiç olmazsa cihaz bile değişse batarya durumundan dolayı işime gelir.
Yaklaşık olarak
1.5 - 2 ay asus servisine git gel. 1 ay bilirkişi ve 20 gün ayıpsız muadil cihaz ile değişim için firma ile görüşme. Şuan hala cihaz yola çıkmadı. Hala sürüyor.

Tahminim cihaz bu hafta elimde olur.

Hiç bir ücret ödemedim tabii ki. Çünkü benim yaptığım şey keyfi bir yükseltme değil. Onların ellerinde muadili yoktu.

Ücret ödemedim lakin bana masrafı çok oldu cihazın. Kapandığı için alamadığım renderlar, FreeLancer kaç tane işim gitti :/
Mesaj otomatik birleştirildi:

Asus sıkıntı olarak görmediği için THH ye başvurmanız lazım. Ama önce asusa 3 defa yollamalısınız vs vs. (ben öyle yaptım)

Son düzenleme:

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,265
İsim
Mertol
Yaklaşık olarak
1.5 - 2 ay asus servisine git gel. 1 ay bilirkişi ve 20 gün ayıpsız muadil cihaz ile değişim için firma ile görüşme. Şuan hala cihaz yola çıkmadı. Hala sürüyor.

Tahminim cihaz bu hafta elimde olur.

Hiç bir ücret ödemedim tabii ki. Çünkü benim yaptığım şey keyfi bir yükseltme değil. Onların ellerinde muadili yoktu.

Ücret ödemedim lakin bana masrafı çok oldu cihazın. Kapandığı için alamadığım renderlar, FreeLancer kaç tane işim gitti :/

Asus sıkıntı olarak görmediği için THH ye başvurmanız lazım. Ama önce asusa 3 defa yollamalısınız vs vs. (ben öyle yaptım)
Vizelerden sonra bu konuyla uğraşacağım. Siz GPUnun tam güç çekememesi ve şarjdayken pilden kullanmasından dolayı göndermiştiniz değil mi

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,215
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Vizelerden sonra bu konuyla uğraşacağım. Siz GPUnun tam güç çekememesi ve şarjdayken pilden kullanmasından dolayı göndermiştiniz değil mi
Evet, ayrıca benim cihazımda hatalı işlem de vardı. Metal macunu söküp silikon macun sürdüler.

Ayrıca batarya ömrüm %70 lere inmişti.

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,265
İsim
Mertol
Evet, ayrıca benim cihazımda hatalı işlem de vardı. Metal macunu söküp silikon macun sürdüler.

Ayrıca batarya ömrüm %70 lere inmişti.
Benimde şuan %70 dolaylarında da yük altında şarjdayken kapanmaya kadar gidiyor mu test etmem gerekecek. Sonrasında da süreci başlatırım muhtemelen

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,215
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Benimde şuan %70 dolaylarında da yük altında şarjdayken kapanmaya kadar gidiyor mu test etmem gerekecek. Sonrasında da süreci başlatırım muhtemelen
Benimkisi 6-7 saatin sonunda kapanıyordu render alırken.

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,630
İsim
Kgn
Değişim cihazı belli oldu. Sonuçtan memnunum.
Umarım bir sıkıntı yaşamam bundan sonra.

Ellerinde 15 inç zephyrus özelliklerinde bir şey olmadığı için alternatif olarak bunu sundular. Kabul ettim.
Taşınabilirlikten oldum fakat bu özelliklere ve güce de hayır denemez :D

Videosu cihaz elime ulaştığı zaman gelir.
epey sitesi açılmadı. Sanırım sitede sıkıntı var

rog

eğer bu ise baya son seviye laptop vermişler hayırlı olsun güle güle kullanın

şimdi açıldı site 4080 değil 4070miş ama yine mükemmel ötesi verilmiş.Tekrardan hayırlı olsun

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,215
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
epey sitesi açılmadı. Sanırım sitede sıkıntı var

rog

eğer bu ise baya son seviye laptop vermişler hayırlı olsun güle güle kullanın

şimdi açıldı site 4080 değil 4070miş ama yine mükemmel ötesi verilmiş.Tekrardan hayırlı olsun
4080 vermezlerdi zaten.
Benim cihazım diğer tarafta olan. Hani zaten bunu bile zor kabul ettirdim. Yoksa bana 1080p g16 vermeyi istediler önce.

Dedim bana zephyrus gibi bir cihaz sunamayacaksanız bari özellikleri taşımaya değer olsun dedim. Zephyrus 1.8 kiloydu. Magnezyum kasa. Çiçek gibi laptoptu her yere taşıdım üniversitede.

Neyse özetle:
Biraz mailleşme ve tartışmadan sonra bunda karar kıldık.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
asusa tövbe ettim bu konudan sonra

Top Bottom