Neler Yeni

İtopya Çağrı Merkezi

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Mehmet Kerem
Arkadaşlar DA2 sistemi aldım internetten driverları yüklerken ekran bir anda gitti ve geri gelmedi kaç kere monitörü ve kasayı kapattım olmadı görüntü gelmiyor ailem çok kızdı tüm paralar çöpe gitti diye itopyayı arıyoruz ama sıra numarası veriyor 30 dakika bekledik müşteri temsilcisiyle konuşmak için doğru düzgün derdimizi anlatamadan bizi teknik servise yönlendirdi ordada 15 dk bekledik ama telefonu açmadılar itopyaya daha kolay ulaşacağımız bir numara var mı şuan evdeki herkes bana çok sinirli acil yardım edin ne yaparsam düzelir

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Driver yüklerken gitmesi normal. Driver silip yeniden yüklüyor sonuçta. Neden kapadın ki?

Facebook'dan ulaşmayı deneyin.

TeacherZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Z
Arkadaşlar DA2 sistemi aldım internetten driverları yüklerken ekran bir anda gitti ve geri gelmedi kaç kere monitörü ve kasayı kapattım olmadı görüntü gelmiyor ailem çok kızdı tüm paralar çöpe gitti diye itopyayı arıyoruz ama sıra numarası veriyor 30 dakika bekledik müşteri temsilcisiyle konuşmak için doğru düzgün derdimizi anlatamadan bizi teknik servise yönlendirdi ordada 15 dk bekledik ama telefonu açmadılar itopyaya daha kolay ulaşacağımız bir numara var mı şuan evdeki herkes bana çok sinirli acil yardım edin ne yaparsam düzelir
dostum öncelikle sakin ol. anlıyorum şu an oldukça zor bir durum yaşıyorsun. İtopyaya ulaşabileceğin en kolay yol aradığın müş. hiz. bunun için gün içinde erken saatlerde ararsan kolaylıkla ulaşırsın. Bu da ancak pazartesi günü mümkün görünüyor çünkü hafta sonu çalışmıyorlar.
Driver yüklerken elektirik mi kesildi, ya da elektrik mi gitti geldi volt düşmesi gibi ?

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

TeacherZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Z
ben yanlış okumuşum sen beklemeyip pc mi kapadın?

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
İtopya telefon a kaldiysa işin yaş mail de bakmiyorlar direkt mağazalarina gitmen lazim veya sürekli telefon ile arayacaksin

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

TeacherZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Z
İtopya telefon a kaldiysa işin yaş mail de bakmiyorlar direkt mağazalarina gitmen lazim veya sürekli telefon ile arayacaksin
gün içinde erken saatlerde cevap veriyorlar ve bengörüştüğümde oldukça ilgiliydiler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Mehmet Kerem
Driver indiriyordum internetten sonra bir anda monitörün ekranı gitti ben de monitörü aç kapa yaptım geri gelmedi kasayı kaç kere aç kapa yaptım olmadı

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
gün içinde erken saatlerde cevap veriyorlar ve bengörüştüğümde oldukça ilgiliydiler.
Ne kadar erken saat biz arayinca 40 dk bekleyip sonra yüzümüze kapatiyorlarda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne kadar erken saat biz arayinca 40 dk bekleyip sonra yüzümüze kapatiyorlarda

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,273
Üyeler
149,698
Son üye
Onur_05
Top Bottom