Neler Yeni

İtopya.com Bilgisayar Kargo Tesliminde Yapmam Gerekenler?

omer09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ömer
Dostlar, geçtiğimiz gün itopya.com'dan bilgisayar sipariş verdim. kargocu kapıya geldiğinde kutuyu kontrol etmem gerektiğini biliyorum ama bu konuda biraz daha yardımınıza ihtiyacım var.
kargocu geldiğinde dış kutuyu kontrol ettiğimde göçük,yırtık vs yoksa tamamdır diyip teslimat formunu imzalamalı mıyım yoksa ana kutuyu açıp içindeki parçaları vs de kontrol etmeli miyim? çünkü biraz araştırdım ve eğer hasarlı ürün teslim alınırsa iade kabul etmiyorlarmış ve dış kutu hasarlıysa açın içine de bakın eğer ki muhtemel bir hasar gözüküyorsa kargo hasar tutanağı tutup ürünü almayın diyor. böyle bir durumda az önce yazdığım mevzuya dönüyorum, dış kutu sağlamsa direk almalı mııym yoksa kutuyu açıp tek tek parçaları da kontrol etmeli miyim. başka dikkat etmem gereken hususlar varsa yazarsanız sevinirim, şimdiden herkese teşekkürler :)

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,114
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Zannetmiyorum ki kutuyu açıp kontrol etmeni beklesinler geldikten sonra videolu şekilde kutuyu aç kanıt olsun bence

omer09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zannetmiyorum ki kutuyu açıp kontrol etmeni beklesinler geldikten sonra videolu şekilde kutuyu aç kanıt olsun bence
donanın arşivinin videosunnu da izlemiştim, kendi sitelerinde de yazdıkları gibi formu imzalamadan önce kutuya bakın diyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

donanın arşivinin videosunnu da izlemiştim, kendi sitelerinde de yazdıkları gibi formu imzalamadan önce kutuya bakın diyor
yani birkaç dakika beklemesinde mahsur yoktur diye düşünüyorum

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,114
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani birkaç dakika beklemesinde mahsur yoktur diye düşünüyorum
Kutuya bakın diyor dışında hasar varsa zaten belli olur ama içi için beklerler mi emin değilim

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
İçi için kimse beklemez. Dışına bak sıkıntı yoksa al. Video çekerek aç

Top Bottom