Neler Yeni

İnceleme QCY T13 İncelemesi (Madem bu kadar güzeldi neden iade ettim?)

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Ben sorun yaşamadım. Hem Band 5 hem de ANKER R100 kullanıyorum. İkisini de aynı anda kullanabiliyorum.
O zaman alayım bir Blutot iki cihaza aynı anda bağlanabiliyorsa çok iyi.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Gerçek Türk erkeği!
Nasıl yazıldığını bilmiyorum açıkçası PC'den yazıyorum. Telefondan yazarken Blu yazsam kendi otomatik düzeltiyor da nasıldı ya Blutoth muydu Blutooth muydu ?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Nasıl yazıldığını bilmiyorum açıkçası PC'den yazıyorum. Telefondan yazarken Blu yazsam kendi otomatik düzeltiyor da nasıldı ya Blutoth muydu Blutooth muydu ?
Aklında mavi diş olarak kalsın.
Yan çevirdiğinde iki köpek dişini benziyor.
Blue+tooth
blueto.png

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Aklında mavi diş olarak kalsın.
Yan çevirdiğinde iki köpek dişini benziyor.
Blue+tooth
Alıntıyı görüntüle
Hmm baya mantıklı böyle deyince. Ah be eskiden kızılötesi vardı bir şarkıyı yarım saate gönderirdik hatırlar mısın o zamanları bilmem. BT'yi ilk denediğimde 6. sınıfa gidiyordum hızı muazzam gelmişti bana o zaman için. Düşünsene kablosuz bir şekilde telefonunda olan bir şarkıyı başkasına çok hızlı bir şekilde gönderebiliyorsun olum devrimdi la :D Ağzımız açık kalırdı valla :D Paso şarkı atardık birbirimize. E250 vardı o zamanların amiral gemisi kızaklı telefon.

yusuf34

80+ Bronze

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Ellerine sağlık dostum.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,736
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Eline sağlık.

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,197
İsim
kaan-şahin
orka teknolojiden aldım kulaklığı yanlış ürün gönderdiler para iadeside 300tl hepsiburada cüzdanına gelecekmiş sizce hepsiburada satıcısından bu ürün alınırr mı yoksa farklı bir kulaklık önerir misiniz @Evil Belief

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
orka teknolojiden aldım kulaklığı yanlış ürün gönderdiler para iadeside 300tl hepsiburada cüzdanına gelecekmiş sizce hepsiburada satıcısından bu ürün alınırr mı yoksa farklı bir kulaklık önerir misiniz @Evil Belief
Alınabilir tekrar. O bütçede farklı ve daha mantıklı bir model aklıma gelmedi.

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,197
İsim
kaan-şahin
Alınabilir tekrar. O bütçede farklı ve daha mantıklı bir model aklıma gelmedi.
tamamdır sizce tekrar orka teknolojiden mi almalıyım bu rezaletten sonra hepsiburada satıcısına geçmem daha mı mantıklı olur 20tl farkla hepsiburada daha pahalı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,395
Üyeler
141,128
Son üye
eyup56
Top Bottom