Neler Yeni

QCY T13 bilgisayar kullanımı için alınır mı?

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Mertol
Laptoba bağlayacaksanız, ağa wifi ile bağlandığınızda bir miktar ping çıkmasına neden oluyor. Onun dışında kullanabilirsiniz sorun olmaz

UlughBeg

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,025
İsim
Ömer

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
Emre Yılmaz
Hocam hirşey sorucam bunu aldımtan sonra bütün Bluetooth cihazları bağlayabiliyomuyuz
Bendede Bluetooth hoparlör var onu bağlayabilirmiyim bununla beraber
Evet bilgisayara bluetooth özelliği katıyor. Bağlayabilirsiniz

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,025
İsim
Ömer

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
Emre Yılmaz
İyi Forumlar,

Bilgisayarda genellikle sosyal medyada takılıyorum, dizi youtube vs. izliyorum yani oyun veya ses kasmak gibi bir derdim yok. Kafamı yormayacak şekilde bu kulaklığı alsam bilgisayar için gün boyu kullanım sağlayabilir miyim?

https://www.hepsiburada.com/qcy-t13-anc-4-mikrofon-bluetooth-5-3-kablosuz-kulaklik-p-HBCV000047WC98
Bende var bu kulaklıktan. Genel olarak kulak içi silikonlu kulaklik uzun süre kullanmayı sevmiyorum. Terleme vs. oluyor çünkü. Silikonsuz belki daha iyi olabilir ama onunda ses yalıtımı iyi değil. Tabi tercihinize bağlı. Bilgisayara bağladığımda ses kaybı vs olmuyor sesi gayet iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkür hocam
Rica ederim hocam

UlughBeg

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende var bu kulaklıktan. Genel olarak kulak içi silikonlu kulaklik uzun süre kullanmayı sevmiyorum. Terleme vs. oluyor çünkü. Silikonsuz belki daha iyi olabilir ama onunda ses yalıtımı iyi değil. Tabi tercihinize bağlı. Bilgisayara bağladığımda ses kaybı vs olmuyor sesi gayet iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:
Teşekkürler hocam almaya karar verdim ileride belki bi kulaküstüne geçiş yapabilirim. Zaten bi kulak içi almak istiyordum deneyim olur.

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
Emre Yılmaz
Teşekkürler hocam almaya karar verdim ileride belki bi kulaküstüne geçiş yapabilirim. Zaten bi kulak içi almak istiyordum deneyim olur.
Ben daha çok şehir içi otobüste vs kullanıyorum. Bilgisayarda kullandığımda tek seferde 2 saati geçmiyor.

Kulaklığın silikonlu olmasının avantajı ses yalıtımını çok arttırıyor sesi daha net duyuyorsunuz. Dezavantaj olarakta uzun sürelerde terleme ve ağrı yapabilir.

Silikonsuz kulaklıklarda ise ses yalıtımı kötü ve dışarıya ses veriyor. Otobüste müzik dinlediğinizde dışarının sesini çok duyacağınız için sesi fulleyeceksiniz onda da müzik sesi dışarıya gidecek. Ama evde kullanım için ev gürültülü değilse uzun süre kullanımlarda daha rahat edeceğinizi düşünüyorum.

Bunlar benim kişisel yorumlarım. Umarım faydalı olur. Qcy t13 bence fiyatına göre çok kaliteli kulaklık. Alırsanız memnun kalırsınız. Şimdiden hayırlı olsun

UlughBeg

80+
Ben daha çok şehir içi otobüste vs kullanıyorum. Bilgisayarda kullandığımda tek seferde 2 saati geçmiyor.

Kulaklığın silikonlu olmasının avantajı ses yalıtımını çok arttırıyor sesi daha net duyuyorsunuz. Dezavantaj olarakta uzun sürelerde terleme ve ağrı yapabilir.

Silikonsuz kulaklıklarda ise ses yalıtımı kötü ve dışarıya ses veriyor. Otobüste müzik dinlediğinizde dışarının sesini çok duyacağınız için sesi fulleyeceksiniz onda da müzik sesi dışarıya gidecek. Ama evde kullanım için ev gürültülü değilse uzun süre kullanımlarda daha rahat edeceğinizi düşünüyorum.

Bunlar benim kişisel yorumlarım. Umarım faydalı olur. Qcy t13 bence fiyatına göre çok kaliteli kulaklık. Alırsanız memnun kalırsınız. Şimdiden hayırlı olsun
Hocam ya da genelde bilgisayar için kullanacağım, havit gamenote h2002p veya 2002d daha mı uygun olur aceba sizce?

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
Emre Yılmaz
Hocam ya da genelde bilgisayar için kullanacağım, havit gamenote h2002p veya 2002d daha mı uygun olur aceba sizce?
Olabilir hocam. Ben şimdi bilgisayarda anker q10 kulak üstü bluetooth kulaklik kullanıyorum. Yazın hava sıcak bunlarda hava almayınca yakıyor tabi ama kulaklığı çıkarana kadar farketmiyorsunuz. Kulağı çevreleyen kulaklıklar çok rahat oluyor genel olarak. Yorumları da güzel duruyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,725
Üyeler
140,691
Son üye
Real Strength
Top Bottom