Neler Yeni

İtopya.com windows10+driver kurulumu

n3meSSis

80+
İyi günler ben uzun süre sonra itopya.com üzerinden hayalimdeki pcyi alıcam fakat şöyle bir sorun var normalde 45 tl bir farkka windows 10 deneme sürümü ve işletim sistemlerinin kurulduğu seçenek kaldırılmış benimde evimde malesef bir pc yok oyüzden windows 10u veya işletim sistemlerini bir flashdiske atıp ordanda kuramam sormak istediğimse windows10+driver kurulumu tekrar gelirmi gelmezse ne yapmam gerek cevaplarsanız sevinirim

muratsoner

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Murat Soner
İyi günler ben uzun süre sonra itopya.com üzerinden hayalimdeki pcyi alıcam fakat şöyle bir sorun var normalde 45 TL bir farkka windows 10 deneme sürümü ve işletim sistemlerinin kurulduğu seçenek kaldırılmış benimde evimde malesef bir PC yok oyüzden windows 10u veya işletim sistemlerini bir flashdiske atıp ordanda kuramam sormak istediğimse windows10+driver kurulumu tekrar gelirmi gelmezse ne yapmam gerek cevaplarsanız sevinirim
Yüksek ihtimalle hızlı gönderim için öyle yapılmış. Yeni sistem itopyadan çıkabilir. Yüksek ihtimalle gelir fakat biraz rahatlamaya başlayınca

Top Bottom