Neler Yeni

İtopya garanti süreci

ugur1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
uğurcan
Merhaba. İtopya'dan aldıgım hazır sistemin temperli camı kırık gelmişti. Aradım tutanak tutun gonderın dedıler gonderdım tutank tutup gecen hafta pazartesı aradıgımda kasanın islem sırasında oldugunu soyledıler. Bugün aradıgımda kasanın onlara ulasmadıgını soyledıler kargo fırmasını aradım. Kargoyu İtopya'nın kabul etmedıgını soyledıler. Daha sonra İtopya'yi aradım kargoyu tekrar yollamami istediler ve yolladım 600 TL gönderme parası ödedim bugün kargonun teslim edildiği gördüm fakat önceki kargo da bana kargoyu gönderen ve benim gönderdiğim kişide er** el** yazıyordu yıldızlı bir şekilde bugün gonderdigim kargoyu teslim alan bu** yu** şeklinde birisi acaba doğru mu gitmiştir kargo.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
.
Merhaba. İtopya'dan aldıgım hazır sistemin temperli camı kırık gelmişti. Aradım tutanak tutun gonderın dedıler gonderdım tutank tutup gecen hafta pazartesı aradıgımda kasanın islem sırasında oldugunu soyledıler. Bugün aradıgımda kasanın onlara ulasmadıgını soyledıler kargo fırmasını aradım. Kargoyu İtopya'nın kabul etmedıgını soyledıler. Daha sonra İtopya'yi aradım kargoyu tekrar yollamami istediler ve yolladım 600 TL gönderme parası ödedim bugün kargonun teslim edildiği gördüm fakat önceki kargo da bana kargoyu gönderen ve benim gönderdiğim kişide er** el** yazıyordu yıldızlı bir şekilde bugün gonderdigim kargoyu teslim alan bu** yu** şeklinde birisi acaba doğru mu gitmiştir kargo.
Doğru gitmiştir gitmesine de itopya bu konuda çok kötü çok bekletirler

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
.
Ne kadar tahmini sizce hocam?

Mesela

ugur1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
uğurcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Mesela
Çok sıkıntı ozmn
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesela
Sağolun hocam cevaplar için

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Toplama bilgisayar satan yerlerde genelde bu sorun var. Problemsiz şekilde elinize ulaşırsa iyi firmadır. Ama bir problem yaşadığınızda maalesef sıkıntılı günler geçiyor.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,676
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
600TL mi ödedin? Hocam niye karsı ödemeli göndermedin onların kendi anlaşması vs oluyor :(

ugur1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
uğurcan
600TL mi ödedin? Hocam niye karsı ödemeli göndermedin onların kendi anlaşması vs oluyor :(
Hocam aradım şimdi kargo firmasında teslim edildi gözüküyor fakat kayıt yine açılmamış mal kabulünde olabilir diyor temsilci aynı durumu yasicaginizi düşünmüyorum diyor sizce yaşar mıyım bir daha

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Hocam aradım şimdi kargo firmasında teslim edildi gözüküyor fakat kayıt yine açılmamış mal kabulünde olabilir diyor temsilci aynı durumu yasicaginizi düşünmüyorum diyor sizce yaşar mıyım bir daha
Hocam kargo parasını ödemeniz gerekmiyordu sizlik bir problem yok üstüne 600TL de az değil. Bir daha aynı sıkıntıyı yaşarsanız öncelikle itopyadan kargo paranızı iade isteyin sonra da bir an önce yardımcı olmayacaklarsa THH başvuracağım deyin.

ugur1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
uğurcan
Hocam kargo parasını ödemeniz gerekmiyordu sizlik bir problem yok üstüne 600TL de az değil. Bir daha aynı sıkıntıyı yaşarsanız öncelikle itopyadan kargo paranızı iade isteyin sonra da bir an önce yardımcı olmayacaklarsa THH başvuracağım deyin.
Peki hocam kargo doğru gitmiştir demi kesin teslim alan kişi bu** yu** yazıyor ama önceki kargo takip sayfasında er** el** yazıyordu

ugur1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
uğurcan
Merhabalar bir sorum olacak benim tutanak dediğim şey ithiraz kayıt belgesi yani tutanak dediğimde bana verilen şey bu itopyayi bugün aradığımda tutanağın fotoğrafını istediler bende bunu attım eğer ki kabul etmezler ise ve bana geri yollarlar ise yeniden camsız şekilde kullanabilir miyim donanımlar zarar görmüş müdür

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,005
Üyeler
156,557
Son üye
The Ozan
Top Bottom