Neler Yeni

İtopya Güvenilir mi ?

Roxiry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Furkan
Dün itopyada bayram indirimi olduğunu gördüm ve itopyadan b450m s2h satın aldım. Aldıktan sonra başka sitelerde ve youtubede ürünleri geç getirdiklerini ve müşteri servisinin çok kötü olduğunu söylüyorlar. Bu doğru mu itopya güvenilir mi ?

Müslüm Gürses

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,063
İsim
Mert Gürbüz
Dün itopyada bayram indirimi olduğunu gördüm ve itopyadan b450m s2h satın aldım. Aldıktan sonra başka sitelerde ve youtubede ürünleri geç getirdiklerini ve müşteri servisinin çok kötü olduğunu söylüyorlar. Bu doğru mu itopya güvenilir mi ?
o anakartı sıkıntısız gönderirler heralde ama şans işi bana sağlam gönderir sana bozuk gönderir bilemeyiz

Lisa Su

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Can Uzay
Site güvenilir, siparişini teslim alırsın ama, geç gönderdikleri doğru erken getirmeye tenezzül bile etmiyorlar :D Benim siparişimi 3. iş günü kargoya hala vermediklerinde aradım "3 işgünü dolduktan sonra kargoya veriyoruz" dediler iptal ettim. Kargoya vermedikleri halde fazladan 3 işgünü de iade onayı diye bişey bekledim :D

İşin özü beklettikçe bekletiyolar. Bayram tatili falan var bir de şimdi bayramdan sonra bu indirimlerle aşırı yoğunluk olur, bayramdan sonraki ilk iş günü göndermeleri zor, 8 ağustosa kadar verirler galiba kargoya.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Kargo korona yüzünden yavaş. Müşteri hizmetleri çok iyi değil.

Lisa Su

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Can Uzay
Kargo korona yüzünden yavaş. Müşteri hizmetleri çok iyi değil.

Bence korona artık bahane oldu e-ticaret siteleri ve kargo firmalarına. Adana'dan istanbul'a 24 saat dolmadan teslim edildi benim kargolarım çoğu zaman max 48 saat . Genelde %95 tüm kargo firmaları kargoları 48 saat içinde teslim ediyor. E-ticaret siteleri kargoya geç veriyor korona bahane edip. Stoksuz ürünleri mi satıp sattıkça stok topluyorlar anlamıyorum.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Bence korona artık bahane oldu e-ticaret siteleri ve kargo firmalarına. Adana'dan istanbul'a 24 saat dolmadan teslim edildi benim kargolarım çoğu zaman max 48 saat . Genelde %95 tüm kargo firmaları kargoları 48 saat içinde teslim ediyor. E-ticaret siteleri kargoya geç veriyor korona bahane edip. Stoksuz ürünleri mi satıp sattıkça stok topluyorlar anlamıyorum.
Stok o kadar hızlı yenilenceğini sanmıyorum. Korona artık etki etmiyor kargoculara ama öncesinde biriken kargoların daha bitmemiştir bence. Bazı siteler de dediğin gibi yapıyor.

Lisa Su

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Can Uzay
Stok o kadar hızlı yenilenceğini sanmıyorum. Korona artık etki etmiyor kargoculara ama öncesinde biriken kargoların daha bitmemiştir bence. Bazı siteler de dediğin gibi yapıyor.
O kadar hızlı dediğin 3 işgünü, tedarikçilerden 3 işgününde komple dükkanı yenilerler :D

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
O kadar hızlı dediğin 3 işgünü, tedarikçilerden 3 işgününde komple dükkanı yenilerler :D
Çin'den Türkiye'ye gelecek. Gümrükte 1 saat bekleyip dükkana gidecek demi?

Lisa Su

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Can Uzay

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45

Lisa Su

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Can Uzay
Fabrikadan büyük ihtimal.
Yok bro fabrikadan değil :) Aldığın bazı ürünlerin içerisinden örn. işlemci genelde ithalatçının bilgilerinin yer aldığı kartlar çıkar. E-Ticaret siteleri bu ithalatçılardan alıyor ürünleri.

ahM3TTTTT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,358
İsim
Ahmet Can Akgün
Ben hs70 ve qck prism xl aldım sorunsuz geldi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,605
Üyeler
153,738
Son üye
Munther
Top Bottom