Neler Yeni

İTOPYA HAZIR SİSTEM TAVSİYESİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Tarık Salim
Bütçe
10.000
Merhaba arkadaşlar,
Aşağıda ki siparişlerden hangisi daha güzel performans verir? almalı mıyım? yoksa kampanyalı f/p sistemler için beklemeli miyim? DART1 sistemi kaçırdım maalesef ve şuan ona yakın bir sistem alamıyorum 10.000 tl aşmak istemiyorum. Farklı bir sistem öneriniz olursa onları da bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Tarık Salim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
DOSTUM ALMA BEKLE ŞUAN YAZIK EDERSİN PARANA
yani o kadar hak veriyorum sana ama o kadar beklemekten sıkıldım ve yoruldum ki anlatamam. Acaba diyorum ileriye dönük bir sistem toplayıp fiyatlar düşünce ekran kartını satıp rtx3060 ile değiştirsem mi diye de düşünüyorum.

exar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Metin Mert Böbür
yani o kadar hak veriyorum sana ama o kadar beklemekten sıkıldım ve yoruldum ki anlatamam. Acaba diyorum ileriye dönük bir sistem toplayıp fiyatlar düşünce ekran kartını satıp rtx3060 ile değiştirsem mi diye de düşünüyorum.
Ben de böyle düşünüyorum. Ama fiyatlar o kadar uçuk ki... sistem parasına ekran kartları var. Ne yapsak iki ucu değnek misali

Aeden

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
mustafa özdemir
Acil değilse Abdullah abinin sistemi de bekleyebilirsin kardeşim ama ben olsam ikinciyi alırım

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
Merhaba arkadaşlar,
Aşağıda ki siparişlerden hangisi daha güzel performans verir? almalı mıyım? yoksa kampanyalı f/p sistemler için beklemeli miyim? DART1 sistemi kaçırdım maalesef ve şuan ona yakın bir sistem alamıyorum 10.000 TL aşmak istemiyorum. Farklı bir sistem öneriniz olursa onları da bekliyorum şimdiden teşekkürler.

D-Dostum bunlar cok pahalı stok bekle bence

A.h.m.e.T

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
AhmeT K
İlgilendiği Kategoriler
Ağ, network, iss , internet
Beklemelisin

Ape1995

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alperen
Hocam aynı durumdayım alsam paraya yazık almasam ne olacağı belli değil sıkıldım yurtdışından ekran kartı alayım diyorum onda da sıkıntı çıkıyor iki ucu boklu değnek

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Baki Ç
Hocam aynı durumdayım alsam paraya yazık almasam ne olacağı belli değil sıkıldım yurtdışından ekran kartı alayım diyorum onda da sıkıntı çıkıyor iki ucu boklu değnek
Al bendende o kadar. 2600 işlemci 1650S li sistemin 2. Eline 6000 lira diyorlar. Parayı çöpe atmaktan başka bir şey değil. Sistem ihtiyacı da var lakin hangisi daha kötü bilemiyorum

TalhaGnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Talha
ben olsam beklerdim çünkü ne oyun oynicağına bağlı cyperpunk felan oynicaksan battlefield5 ultra ayar bekle fps oyunu oynicaksan al derim karar san kalmış

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Tarık Salim
Bende yurtdışından almayı düşündüm almanyada kuzenler var gelirken getirsinler dedim ama orda da karaborsada şuan stok yok diye 1000-2000 euro civarı aynı paraya denk geliyor 1 tane ekran kartı..
Birader ukraynada orda da fiyatlar 5-6 gibi denk geliyor ama stok bulamıyor malesef..
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben olsam beklerdim çünkü ne oyun oynicağına bağlı cyperpunk felan oynicaksan battlefield5 ultra ayar bekle fps oyunu oynicaksan al derim karar san kalmış
fps oyunu oynamıyorum daha çok Hikaye odaklı oyunlar oynuyorum o yüzden grafik ön planda benim için rtx3060 alsaydım şu dart1 sistemi 2k oynatırdım istiyordum ama malesef..

Ape1995

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alperen
Bende yurtdışından almayı düşündüm almanyada kuzenler var gelirken getirsinler dedim ama orda da karaborsada şuan stok yok diye 1000-2000 euro civarı aynı paraya denk geliyor 1 tane ekran kartı..
Birader ukraynada orda da fiyatlar 5-6 gibi denk geliyor ama stok bulamıyor malesef..
Hocam ben amazondan çok buldum 4-5k arası ama biraz bu konularda şansızım gelir 1-2 aya bozulur sonra uğraş dur tekrar kargola falan filan ondan vazgeçtim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,674
Üyeler
153,597
Son üye
EryX
Top Bottom