Neler Yeni

İtopya Hazır Sistem Zamanlama Faciası

jonumberr

80+
Şaka gibi.Bu hafta salı günü akşam saatleri itopyadan şu sistemi sipariş verdim:

Bu sistemin siteye gelişi de bir hafta anca olmuştur.Ben en son araştırıp bunda karar kılıp sipariş verdikten sonra 1-2 gün içinde (belki daha bile az) siteye şöyle bir sistem düşüyor:

Kafayı yiyeceğim arkadaş enayi yerine konulduk anasını satayım.Hayır normalde 7500f RTX 4070 sistemleri 40k dolaylarında oluyordu bu ilana kadar ve bütçemi aşıyordu yani.Kargodan önce faturalandırma aşamasında olsa direkt sistemden iptal edeceğim ama yok kargoya da verildi.Yapabileceğim bir şey var mı,kargo paketini hiç açmamak vs. gibi? Yoksa soğuk su mu içeyim?

aapo0908

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
alp
Şaka gibi.Bu hafta salı günü akşam saatleri itopyadan şu sistemi sipariş verdim:

Bu sistemin siteye gelişi de bir hafta anca olmuştur.Ben en son araştırıp bunda karar kılıp sipariş verdikten sonra 1-2 gün içinde (belki daha bile az) siteye şöyle bir sistem düşüyor:

Kafayı yiyeceğim arkadaş enayi yerine konulduk anasını satayım.Hayır normalde 7500f RTX 4070 sistemleri 40k dolaylarında oluyordu bu ilana kadar ve bütçemi aşıyordu yani.Kargodan önce faturalandırma aşamasında olsa direkt sistemden iptal edeceğim ama yok kargoya da verildi.Yapabileceğim bir şey var mı,kargo paketini hiç açmamak vs. gibi? Yoksa soğuk su mu içeyim?
İptal edin bence windforce çok kötü bir soğutmaya sahip ve problemli bir kart

jonumberr

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İptal edin bence windforce çok kötü bir soğutmaya sahip ve problemli bir kart
İptal etme gibi bir şansım yok şuan kargoda ürün geliyor.Ayrıca Windforce,ASUS TUF harici tüm modellerden iyi özellikle de MSI Ventus'tan.Sıkıntı olan 4060 modeli daha çok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Küfür yazdık da spam atıyor forum sanıyorum,başka türlü açamadık konuyu.Siz küfürlü şekilde yazdığımı varsayın.Monitörü kıracağım gecenin bu vakti.

aapo0908

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
alp
İptal etme gibi bir şansım yok şuan kargoda ürün geliyor.Ayrıca Windforce,ASUS TUF harici tüm modellerden iyi özellikle de MSI Ventus'tan.Sıkıntı olan 4060 modeli daha çok.

Küfür yazdık da spam atıyor forum sanıyorum,başka türlü açamadık konuyu.Siz küfürlü şekilde yazdığımı varsayın.Monitörü kıracağım gecenin bu vakti.
Yanlışınız olduğunu düşünüyorum

Ekler

• Screenshot_20240320_190541_YouTube.png
    Screenshot_20240320_190541_YouTube.png
    524.2 KB · Hit: 56

_Keremkal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Kerem Demirtaş
Kral sırf işlemci platform farklılığından soğuk su içebilirsin istersen (iade istemeye çalış ilk önce açmadan kabul etmezlerse içebilirsin söverek)

aapo0908

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
alp

Gelince iade etme şansınız olmuyor mu

jonumberr

80+
Kral sırf işlemci platform farklılığından soğuk su içebilirsin istersen (iade istemeye çalış ilk önce açmadan kabul etmezlerse içebilirsin söverek)
Allah belalarını versin.Yarın iade şansım olmazsa bir güzel kayacağım zaten o telefondaki kişiye

Yanlışınız olduğunu düşünüyorum
Hiç öyle 70-80'ler yok youtube oyun testlerinde.Techpower uyduruk bir site

Gelince iade etme şansınız olmuyor mu
Şuanlık site üzerinden iptal şansım yok.Kargonun gelişini beklemek zorundayım artık.

_Keremkal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Kerem Demirtaş
Hocam benim üzüldüğüm nokta siz sistemi yükseltmek istediğinizde bir yerden sonra seçenek kalmayacak mecbur ddr5 geçeceksiniz ve anakartı Rami işlemciyi min 7000 e değiştireceksiniz belkide sırf şu zamanlama yüzünden

jonumberr

80+
Hocam benim üzüldüğüm nokta siz sistemi yükseltmek istediğinizde bir yerden sonra seçenek kalmayacak mecbur ddr5 geçeceksiniz ve anakartı Rami işlemciyi min 7000 e değiştireceksiniz belkide sırf şu zamanlama yüzünden
Pek bir umudum yok ama kabul ederlerse gelen paketi hiç açmadan geri göndermeyi deneyeceğim.Olmazsa bu sistem de beni uzun yıllar götürür diye kendimi avutacağım artık yapacak bir şey yok.E-Alışverişin her türlüsü sakat olay ya.Bir günü bırak saatler sonrasını bile bilemeyebiliyorsun.

Son düzenleme:

xvlox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Bilur
kargo size geldiği zaman açmadan iade edin yanlış ürünüm vb aldım dersınız sıze iade kodu verıcekler söyledikleri kargo şirketine kodla birlekte kargoyu teslım edersn iade olur , ortalama 1 hafta içersinde iade kartına gelır bankana bağlıdır

jonumberr

80+
kargo size geldiği zaman açmadan iade edin yanlış ürünüm vb aldım dersınız sıze iade kodu verıcekler söyledikleri kargo şirketine kodla birlekte kargoyu teslım edersn iade olur , ortalama 1 hafta içersinde iade kartına gelır bankana bağlıdır
Teşekkürler.Deneyeceğim

Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Ares Blackrosa
Ben 3000₺'lik bi mikrofon satın almıştım ve açıklamada gürültü engelleyicisi olduğu yazıyordu ama yoktu. Ürünün özelliği ile açıklaması uyuşmadığı halde ürünü hijyen ürünü diyerekten iade kabul etmediler :D Çok basit bir şekilde kabul edeceklermiş gibi anlatmışsınız.

xvlox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Bilur
Ben 3000₺'lik bi mikrofon satın almıştım ve açıklamada gürültü engelleyicisi olduğu yazıyordu ama yoktu. Ürünün özelliği ile açıklaması uyuşmadığı halde ürünü hijyen ürünü diyerekten iade kabul etmediler :D Çok basit bir şekilde kabul edeceklermiş gibi anlatmışsınız.
hocam sonucta kargoyu hiç açmadan göndericek

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,257
Üyeler
157,347
Son üye
mert27
Top Bottom