Neler Yeni

4070 r5 7500f li bu sistem nasıl sizce?

ZgrSmsk0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
özgür şimşek
Dediğim

Dediğim gibi ben pc başında indirim bekleyebilirim,yayıncı sistemlerini takip edebilirim diyorsan bekle muhtemelen daha uyguna bulursun. Benim konumda arkadaşlar fiyatın iyi olduğunu söylediler 3 taksit yapıp aldım. Windforce meselesine gelince ben cs2 oynuyorum benim için bi sorun teşkil etmeyecektir. Her zaman fırsatın fırsatı olacaktır başka pc alsan bi süre sonra keşke şunu alsaydım dersin mutlaka seçim senin. Şu ekonomide alınmış bulunmuş gibidir :)
normalde belki kasımı beklerdim ama bi yerden alacagım var bi kısmını böyle tahsil etmis olacagım yoksa zor alacagım gibi duruyor taksitli alımda onun icin rahat olacak i514400f 4060ti da uygun ve taksitli aslında vatandaki onunda islemciden emin olamadım, ddr4 e takılmıs insanlarda benim icin problem degil yükseltme yapmam zaten artık

klc7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
LEVENT KILIÇ
normalde belki kasımı beklerdim ama bi yerden alacagım var bi kısmını böyle tahsil etmis olacagım yoksa zor alacagım gibi duruyor taksitli alımda onun icin rahat olacak i514400f 4060ti da uygun ve taksitli aslında vatandaki onunda islemciden emin olamadım, ddr4 e takılmıs insanlarda benim icin problem degil yükseltme yapmam zaten artık
Öyle bir durum varsa alacağınızı böyle tahsil etmeniz güzel olur. Ddr5 daha mantıklı ileride yükselt ya da yükseltme iyi olur.

ZgrSmsk0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
özgür şimşek
Dediğim

Dediğim gibi ben pc başında indirim bekleyebilirim,yayıncı sistemlerini takip edebilirim diyorsan bekle muhtemelen daha uyguna bulursun. Benim konumda arkadaşlar fiyatın iyi olduğunu söylediler 3 taksit yapıp aldım. Windforce meselesine gelince ben cs2 oynuyorum benim için bi sorun teşkil etmeyecektir. Her zaman fırsatın fırsatı olacaktır başka pc alsan bi süre sonra keşke şunu alsaydım dersin mutlaka seçim senin. Şu ekonomide alınmış bulunmuş gibidir :)
hocam sistemde sogutucu yok onu farkettim stok sogutucu da yok islemci sogutucuda yok sadece ondeki 3lü var sanırım onu nasıl hallettiniz

ZgrSmsk0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
özgür şimşek

klc7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
LEVENT KILIÇ
https://www.gaming.gen.tr/urun/3387...ming-16gb-ram-512gb-m-2-ssd-sistem-tavsiyesi/ o zaman ben bunu alıyorum ya yine oyle boyle bu fiyatlara cıkıyoz taksitlide artık 2k monitör falan ile tahsil ederim, bu sistem daha iyi degil mi
Bu sistem de olabilir,güzel sistem. Benim çok düşündüm bekledim yoksa 6 taksitle bunu alabilirdim sonra taksiti kaldırdırlar 3 taksitle diğerini aldım mecbur. Tercih senin benzer performans verecektir 2 sistemde.

ZgrSmsk0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
özgür şimşek
Bu sistem de olabilir,güzel sistem. Benim çok düşündüm bekledim yoksa 6 taksitle bunu alabilirdim sonra taksiti kaldırdırlar 3 taksitle diğerini aldım mecbur. Tercih senin benzer performans verecektir 2 sistemde.
ona cok üzüldüm ya bende hatırlıyom 6 taksit vardı o sistem 6 taksite ilaç gibi gelirdi, boşa kaçtı taksit hiç düsünmezdim bile, ya pisman olmak istemiyom seni yordum ama, bi daha sistem almam gibi ondan bari ileriyi götürsün istedim.

klc7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
LEVENT KILIÇ
ona cok üzüldüm ya bende hatırlıyom 6 taksit vardı o sistem 6 taksite ilaç gibi gelirdi, boşa kaçtı taksit hiç düsünmezdim bile, ya pisman olmak istemiyom seni yordum ama, bi daha sistem almam gibi ondan bari ileriyi götürsün istedim.
Sıkıntı yok hocam, ben de kampanyalı hazır sistem alayım biri çıkarır dedim bekle bekle 6 taksit kalktı kötü oldu. İkisinden birini al bayağı götürür.

ZgrSmsk0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
özgür şimşek
b
Sıkıntı yok hocam, ben de kampanyalı hazır sistem alayım biri çıkarır dedim bekle bekle 6 taksit kalktı kötü oldu. İkisinden birini al bayağı götürür.
bayadır kimse fp sistemde yapmıyo lafını etmiyo, gerci yapılsada girene kadar cekiyolar yordu yav bi sistem alacaz hale bak adamlar giriyo magazaya begeniyo alıyo cıkıyo 1 saatte biz aylarca düsünüyoz.

klc7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
LEVENT KILIÇ
b
bayadır kimse fp sistemde yapmıyo lafını etmiyo, gerci yapılsada girene kadar cekiyolar yordu yav bi sistem alacaz hale bak adamlar giriyo magazaya begeniyo alıyo cıkıyo 1 saatte biz aylarca düsünüyoz.
Malesef maddi kaygılar bu hala sokuyor insanı, artık -23 e bakmadan almak istedim dediğin gibi pek sistem gelmedi işler yoğunlaşmadan aradan çıkarayım dedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Alperen Erkoç
Gayet iyi, dün aldım ben de bekliyorum. İtopya'dan hatta internetten daha önce hiç kasa almadım umarım sıkıntı çıkmaz. İtopya kaç günde getiriyor hazır sistemleri bilgisi olan var mı?

Shourd

80+ Silver
nvidia zorunlu değilse bu sistem güzeldir seçenek olarak bunada bakabilirsiniz sizin attığınızda fp olarak iyi denebilir

ZgrSmsk0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
özgür şimşek
nvidia zorunlu değilse bu sistem güzeldir seçenek olarak bunada bakabilirsiniz sizin attığınızda fp olarak iyi denebilir

attıgım sistemden anakart farklı bi de bendeki 5 7500f 5.0 sizin attıgınız 3.7 2 farklı islemci var heralde. Benim attıgım bi tık daha iyi geldi ben zaten bunu istiyorum ama taksit olayı bitti.

Top Bottom