Neler Yeni

İTOPYA KARGO SORUNU

Ragnartp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Muhammed
Arkadaşlar bugün gmaile mesaj geldi itopyadan kargonuz kargo firmasına teslim edilmiştir diye
Lakin ups nin kargo takip sitesine girip baktığımda paketiniz UPS e teslim edilmek üzere beklemektedir yazıyor.
Bu ne demek şimdi hangisi doğru benim kargom nerede şuan :)

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar konsollar oyunlar ekipmanlar
Sisteme kayıt etmemiş olabilir ups.

mrdmrci

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Emre Demirci
Arkadaşlar bugün gmaile mesaj geldi itopyadan kargonuz kargo firmasına teslim edilmiştir diye
Lakin ups nin kargo takip sitesine girip baktığımda paketiniz UPS e teslim edilmek üzere beklemektedir yazıyor.
Yeri geliyor kargom elime ulaştığında bile Ups de hala beklemede falan yazabiliyor. Merak etme pazartesi ya da salı kargon eline ulaşır.

Ysky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Cihat Yüksekkaya
Allah korusun ups in yurt içi hizmetinden,kargo hareketleri düzgün yazılmıyor,hatta kargonuz gelse bile depoda bekletebiliyorlar yoğunluktan dolayı,ben gittim deposundan kendim aldım.Tabi depoyuda bulmak için uzun süre dolaştım haritada yanlış yer işaretliydi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Mustafa Demirel
Daha önce çalışmış arkadaşlar UPS konusunda ne düşünüyor? bende bir ürün getirtiyorum da.

T.P.G.

80+ Titanium
UPS TR'de gördüğüm en hızlı standart hizmeti veren firma. Takip sistemi sıkıntılı sadece ama eğer verildi deniyorsa 2 gün sonra elinde TR'nin öteki tarafından da verilse.

admrc61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Ali Kemal Demirci
Allah korusun ups in yurt içi hizmetinden,kargo hareketleri düzgün yazılmıyor,hatta kargonuz gelse bile depoda bekletebiliyorlar yoğunluktan dolayı,ben gittim deposundan kendim aldım.Tabi depoyuda bulmak için uzun süre dolaştım haritada yanlış yer işaretliydi.
Almış olduğunuz depo neredeydi acaba?

Kopya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Mücahit
ürününü hazırlamışlar barkodunu basmışlar upsden kurye gelip alacak demek oluyor o yani hazır bekliyor

aladage

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Emre Aladağ
Ups bu konuda çok kötü sürekli sisteme geç giriliyor. Ama TR deki en iyi firma..

Top Bottom