Neler Yeni

Itopya ve Ups kargo hakkında. Paketiniz UPS’e teslim edilmek üzere beklemektedir.

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse

(Paketiniz UPS’e teslim edilmek üzere beklemektedir.) Geçen hafta pazartesi günü 3 parça ürün aldım perşembe günü kargoya verildi fakat araya 3 gün yasak girince karıştı. Bugün her yer açık olmasına rağmen hala böyle diyor. Ürün alan varsa ups kargo ile bu yazdıktan ortalama ne kadar süre sonra yola çıktı ve bu ne anlama geliyor itopya kargoyu upse teslim etmedi mi yani ama takip numarası var?​

motive

80+
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
motive
kargo verilmiş ama sisteme girilmemiş olabilir başka sitelerde hazırlanıyor yazan paketlerim gün içinde bana teslim edilmişti

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Can Ayyıldız
Bunu ilgili kurumu arayarak çözebilirsin bence ups veyahut itopya

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kargo verilmiş ama sisteme girilmemiş olabilir başka sitelerde hazırlanıyor yazan paketlerim gün içinde bana teslim edilmişti
Eger hata ise perşembe günü verilen kargo bugün içinde bana teslim edilmesi gerekiyor bakalım göreceğiz kasa psu anakart ssd aldım kargoda büyük biraz süreyi etkiler mi bilmem ama.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu ilgili kurumu arayarak çözebilirsin bence ups veyahut itopya
İtopya ya ulaşmak için 1 saat beklemem gerekir en iyisi Bi ups arayım ben

Marku

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
Efe

(Paketiniz UPS’e teslim edilmek üzere beklemektedir.) Geçen hafta pazartesi günü 3 parça ürün aldım perşembe günü kargoya verildi fakat araya 3 gün yasak girince karıştı. Bugün her yer açık olmasına rağmen hala böyle diyor. Ürün alan varsa ups kargo ile bu yazdıktan ortalama ne kadar süre sonra yola çıktı ve bu ne anlama geliyor itopya kargoyu upse teslim etmedi mi yani ama takip numarası var?​

Bende monitör almıştım çok garip şeyler yazılıyor oraya. Kaç kere dağıtıma çıktı gelmedi.Bence en iyisi onlara bakmayıp beklemek.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Barkod kesilmiş ups itopyadan toplu alıyor kargon bugün akşam yola çıkar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,113
Üyeler
141,244