Neler Yeni

Çözüldü✓ İtopya kutusu açılmış monitör göndermiş.

mavibere

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Mehmet
240530135105117335 sipariş numaralı AOC 23.8" 24G4X 180Hz 0.5ms HDMI DP G-Sync AdaptiveSync HDR10 FHD Fast IPS Gaming Monitörü kargodan bu gün teslim aldım.

Monitörün kutusunun kenarında ufak bir yırtık vardı. İçinde koruyucu olduğunu bilerek önemsemedi. Kutunun güvenlik bandını açtığımda kutu içeriği dağınık poşetleri sanki önceden açılmış gibiydi. Bende hiç ellemeden müsteri hizmetlerini aradım. Ürünü bu gün kargoya verecegim. Bulunduğum ilceye kargo 5 günde geldi. 5 günde geri gitmesi sürer incelenmesi ve geri gönderilmesi derken nerden baksanız benim en az 3 haftam gidiyor.

İtopya nasıl oluyorda kutusu açılmış bir monitör gönderebiliyor ve tekrardan güvenlik bandını hiç bir şey olmamış gibi yapıştırıyor. Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Kardeşim üründe sıkıntı yoksa kullanmaya devam et.Birisi almış beğenmemiş geri göndermiş.Firmalar bu ürünleri ne yapsınlar ?
Banada boyle ürünler denk geldi.Baktım sıkıntı yok.Kullanmaya devam ediyorum.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,302
İsim
Ahmet Sevinç
Dostum bende monitör almıştım fakat gel al yapmıştım ve gördüm ki orada test ediyorlar içini açıp bir sıkıntı var mı diye belki sanada aynısı olmuştur bi sıkıntı yoksa kullan

fthckmk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
M. fatih çakmak
Instagram
fatihcakmmak
Kardeşim üründe sıkıntı yoksa kullanmaya devam et.Birisi almış beğenmemiş geri göndermiş.Firmalar bu ürünleri ne yapsınlar ?
Banada boyle ürünler denk geldi.Baktım sıkıntı yok.Kullanmaya devam ediyorum.
Dostum bende monitör almıştım fakat gel al yapmıştım ve gördüm ki orada test ediyorlar içini açıp bir sıkıntı var mı diye belki sanada aynısı olmuştur bi sıkıntı yoksa kullan
Riske girmek istemedim. İlk kez böyle bir şeyle karşılaştım. İade ettim. Kargom itopya ya ulaştı. Sonucu bekliyorum. İnşallah iade alırlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,950
Üyeler
156,408
Son üye
dgkng.dev
Top Bottom