Neler Yeni

İtopya ne kadar kötü bir firmadır (paramızla rezil olduk)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Eren34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Eren Şenel
Arkadaşlar bu itopya ömrümde alışveriş yaptığım en kötü en memnuniyetsiz internet sitesi.
İlk ramleri sipariş verdim arkasından başka ürünlerimi başka sitelerden sipariş verdim hepsi geldi.
ama itopyadan verdiğim sipariş daha kargoya bile verilmedi iptal de edemiyorum müşteri hizmetlerinde sırada 70 kişi var napıcam ben ?
Millete sponsor oluyolar youtber lara vs ama müşteri memnuniyeti 0 yani tam dolandırıcı tipine büründüler arıyosun ulasamıyosun mail atıyosun donmuyolar
Hocam acımayın direk sipariş iptali yapın. Şahsen ben aldığım hazır sistemi 27Nisanda iptal ettirdim,29 Nisanda para iadesi aldım. Alışveriş yapacaksanız QP bilişimi öneririm. Bu gece saat 00.24 civarında hazır sistem aldım. Bu gün montajlamış,sistemi hazırlamışlar. Kargoya da vereceklermiş ancak Kargo şirketlerinin kota sorunu muhabbetinden ötürü bekliyorlar şu an.

tugberd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Tuğber Dabak
Hocam acımayın direk sipariş iptali yapın. Şahsen ben aldığım hazır sistemi 27Nisanda iptal ettirdim,29 Nisanda para iadesi aldım. Alışveriş yapacaksanız QP bilişimi öneririm. Bu gece saat 00.24 civarında hazır sistem aldım. Bu gün montajlamış,sistemi hazırlamışlar. Kargoya da vereceklermiş ancak Kargo şirketlerinin kota sorunu muhabbetinden ötürü bekliyorlar şu an.
hocam iptal etmek istedim reddettiler suan panelden bir sey yapamıyorum siparis iptal isleminiz reddedilmistir diyor

Eren34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Eren Şenel
hocam iptal etmek istedim reddettiler suan panelden bir sey yapamıyorum siparis iptal isleminiz reddedilmistir diyor
Adınıza üzüldüm hocam. Umarım en kısa sürede çözüme ulaşırsınız.

tugberd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Tuğber Dabak
valla instagramdan forumlardan her yerden yardırıyorum. ne kadar cok insana ulasırsam o kadar insana faydam olur.

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim
Ben daha önce RAM ve mousepad aldım. 2-3 günde elişe ulaştı ikiside. Adamların Üsküdar benim ise Bahçelievler'de yani 2 saat mesefede olmamın bi avantajı var tabi ama bilmiyorum ben hiç sıkıntı yaşamadım.

tugberd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Tuğber Dabak
Ben daha önce RAM ve mousepad aldım. 2-3 günde elişe ulaştı ikiside. Adamların Üsküdar benim ise Bahçelievler'de yani 2 saat mesefede olmamın bi avantajı var tabi ama bilmiyorum ben hiç sıkıntı yaşamadım.
dostum ben de bahçelievlerdeyim :)

tugberd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Tuğber Dabak
keske benim yerime siz siparıs verseydiniz :D ben size odemesini yapsaydım hahahaah

anilpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Anıl Pro
İncehesap hem güvenli hem sağlam geliyor hemde hızlı :D

tugberd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Tuğber Dabak
ben bu saatten sonra 1 vatan bilgisayar 2 depopark a güvenirim daha da kimseye güvenmem :D istediği kadar pahalı satsınlar

saleRan

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar bu itopya ömrümde alışveriş yaptığım en kötü en memnuniyetsiz internet sitesi.
İlk ramleri sipariş verdim arkasından başka ürünlerimi başka sitelerden sipariş verdim hepsi geldi.
ama itopyadan verdiğim sipariş daha kargoya bile verilmedi iptal de edemiyorum müşteri hizmetlerinde sırada 70 kişi var napıcam ben ?
Millete sponsor oluyolar youtber lara vs ama müşteri memnuniyeti 0 yani tam dolandırıcı tipine büründüler arıyosun ulasamıyosun mail atıyosun donmuyolar
İyi mağazalar yoğunluktan dolayı daha çok sıkıntı çeker /

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,172
Üyeler
149,502
Son üye
yalavo77