Neler Yeni

İtopya ne kadar kötü bir firmadır (paramızla rezil olduk)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

RmzDayi

80+ Silver
bu kadar konu ve yorum varken ayrıca google dedeye itopya yazınca çıkan şikayetler göz önüne alınarak verilen siparişler sonrası gelinen nokta.
Geçmiş olsun

CanR6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Kenan C.
Steam
canr6
hocam biraz sabır etmeniz gerekiyor itopyada şuan 23 nisan kampanyasından dolayı yoğunluk var kargoları sırayla veriyorlar bende 23 nisanda verdim siparisi bugün kargoya verdiler sipariş tarihiniz nedir tam olarak ?

Polymath

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Furkan Akyol
50 tl fazla olsun hepsiburadadan olsun..

Kraftoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Kraftoon
Maalesef her sitenin müşteri hizmetleri kötü he sadece site mi internet operatörleride öyle
Firma: işçiyi nerden bulcaz yav
Asistan: sokaktan geçen biriyi alak
Firma: mantıklı Hadi sokaklara
Firma: ya naber bizde işçi eksiği var gelirmisiniz
İşçi: tamam okey hemen geliyorum. Bişe bilmeme gerek var mı tecrübe falan yani
Firma: yok sen gel avansın hazır
İşte böylee

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet
Arkadaşlar bu itopya ömrümde alışveriş yaptığım en kötü en memnuniyetsiz internet sitesi.
İlk ramleri sipariş verdim arkasından başka ürünlerimi başka sitelerden sipariş verdim hepsi geldi.
ama itopyadan verdiğim sipariş daha kargoya bile verilmedi iptal de edemiyorum müşteri hizmetlerinde sırada 70 kişi var napıcam ben ?
Millete sponsor oluyolar youtber lara vs ama müşteri memnuniyeti 0 yani tam dolandırıcı tipine büründüler arıyosun ulasamıyosun mail atıyosun donmuyolar
İtopyadan 19/06/2020 tarihinde pc sipariş ettim şuan tarih 10/07/2020 pc hala gelmedi müşteri hizmetleride ups kargoda sipariş hakkında bir bilgi vermiyor itopyadan bilgisayar almayın

edd123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,987
İsim
Mehmet Emin Kılıç
Şu dönemde normal, bilinen mağazalar daha sıkışık durumda. İtopya işini güzel yaparsa çok güzel yapıyor, kötü yaparsada çok kötü yapıyor çözemedim ben :).

Adamların ortası yok dediğin gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

İtopyadan 19/06/2020 tarihinde PC sipariş ettim şuan tarih 10/07/2020 PC hala gelmedi müşteri hizmetleride ups kargoda sipariş hakkında bir bilgi vermiyor itopyadan bilgisayar almayın

Gidip alsak?

edd123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,987
İsim
Mehmet Emin Kılıç
Peki itopyanin mağazasına gidip alan var mı yardımcı olacak yine sorun çıkar mı

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Peki itopyanin mağazasına gidip alan var mı yardımcı olacak yine sorun çıkar mı

Yani elden almanın rahatlığı var, ama ne zaman mağazaya gitsem ruhsuz çalışanlar ve boş boş bakan robot gibi tipler var, artıdan mağazanın havası da berbat. Belki sadece bana göredir ama girdiğimde hemen çıkma isteği geliyor :D.

Doc Psycho

80+ Bronze
Bence onları bu hale getiren bazı YouTuberlar sponsor gösterip ürün satışa sunuyorlar ilgi arttıkça bir yerde çocuk gibi şımarıyorlar ondan böyle oluyor.

Bence onları bu hale getiren bazı YouTuberlar sponsor gösterip ürün satışa sunuyorlar ilgi arttıkça bir yerde çocuk gibi şımarıyorlar ondan böyle oluyor.
Burda lafım YouTuberlara değil ilgi görünce bozulan firmalara.

edd123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,987
İsim
Mehmet Emin Kılıç
Yani elden almanın rahatlığı var, ama ne zaman mağazaya gitsem ruhsuz çalışanlar ve boş boş bakan robot gibi tipler var, artıdan mağazanın havası da berbat. Belki sadece bana göredir ama girdiğimde hemen çıkma isteği geliyor :D.

Tipler ve ortam benim için sorun değil önlemli olan parasını verdiğim şeyi SORUNSUZ alabileyim yeter

Bu yaz alacağım için soruyorum

emektar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Anıl Çakırbeyli
Bunun için incehesap :D

Status
Bu konu kilitlenmiştir.