Neler Yeni

itopya telefonu açmıyor

Giray Kaya

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
giray
itopyanın müşteri hizmetlerini arıyorum ama telefonu açmıyolar iki kere aradım 1 saat sıra bekledim ardından sıra 2 ye geldiğinde başka bi müzik verip hattı düşüryo kapatıyo @Abdullah Hacıgül

1500 TL ye monitor alıyoz ölü pixelli ve ghostingli monitor yolluyolar sadece bana değil bi tane daha arkadaşa yapmışlar forudma @Tunahan Ege olması lazımdı bu arkadaşada yapmışlar ayıp itopyadamı dolandırıcı oldu artık

helpyardımplz

80+ Silver
Aldığın monitör hangisi ? Bu arada itopya da böyle sorun yaşayan çok :D beklemekten başka yapacak bir şeyin yok.

HüseyinG

80+ Bronze
itopyanın müşteri hizmetlerini arıyorum ama telefonu açmıyolar iki kere aradım 1 saat sıra bekledim ardından sıra 2 ye geldiğinde başka bi müzik verip hattı düşüryo kapatıyo @Abdullah Hacıgül

1500 TL ye monitor alıyoz ölü pixelli ve ghostingli monitor yolluyolar sadece bana değil bi tane daha arkadaşa yapmışlar forudma @Tunahan Ege olması lazımdı bu arkadaşada yapmışlar ayıp itopyadamı dolandırıcı oldu artık
İtopya yayıncı ve youtuberlarla video çekmekle meşgul

Giray Kaya

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
giray
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Tunahan Ege

Evet. Bende ölü pixel çıkmadı ama, çok fazla ghosting vardı

Giray Kaya

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
giray

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet

Giray Kaya

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
giray

BTUHN

80+
şuan yalnız değilsin belki bin belki 10 bin tane adamı şuan mağdur ediyolar bunun ile ilgili bir konu açacağım bugün
instagramdan post atmış altında 1 tane düzgün yorum yok herkes mağduriyetini belirtiyor
o kadar sorunlu bir firma olmaya başladı ki insanlar mail yoluyla ulaşamıyor telefon yoluyla ulaşamıyor
POSTUN ALTINA YORUM OLARAK SORUN ÇÖZMEYE ÇALIŞIYOR O KADAR BERBAT BİR DURUMDA ŞUAN FİRMA

daha gitsin yayıncılara reklam sponsor basacağına 5 10 tane eleman alıp parasını peşin peşin aldığı ürünleri yollasın
böyle lafla sponsorla peynir gemisi yürümez

Giray Kaya

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
giray
şuan yalnız değilsin belki bin belki 10 bin tane adamı şuan mağdur ediyolar bunun ile ilgili bir konu açacağım bugün
instagramdan post atmış altında 1 tane düzgün yorum yok herkes mağduriyetini belirtiyor
o kadar sorunlu bir firma olmaya başladı ki insanlar mail yoluyla ulaşamıyor telefon yoluyla ulaşamıyor
POSTUN ALTINA YORUM OLARAK SORUN ÇÖZMEYE ÇALIŞIYOR O KADAR BERBAT BİR DURUMDA ŞUAN FİRMA

daha gitsin yayıncılara reklam sponsor basacağına 5 10 tane eleman alıp parasını peşin peşin aldığı ürünleri yollasın
böyle lafla sponsorla peynir gemisi yürümez
ürünler elinde sonunda gelicek mi ben değişime yolladım ne yapacam bilmiyorum akşam üstü aradım açıldı telefon ama teknik servise aktarıyorum dedi aktardı müzik çaldı kapadı @Abdullah Hacıgül

Top Bottom