Neler Yeni

İtopyadan 5.300 lük kasa siparişi gecikme sorunu

DepiedRa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Özgür Ece
Arkadaşlar geçen hafta salı akşamı sipariş verdim yeni yayınlanan 5.300 lük kasayı montaj dahil ederek fakat itoptada hala “ hazırlanıyor “ yazıyor. İtoptadan sirapiş veren arkadaşlar bilgilendirebilir mi sizce ne zaman gelir ?
Veya hızlandırmak için bir öneriniz varmı ?

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
Virüs dolayısıyla yavaş gelecektir. İtopya zaten yavaş bir firma ara ben büyük bir hevesle almıştım gibi şeyler söyle belki hızlandırırlar.
:)

enes.66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
enes yaşar
benim 1 gün sonra geldi istersen müşteri temsilcisine soruştur bi

Yusuf50

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yusuf Altıntaş
Hocam benimki de dün geldi. Çarşamba günü sipariş vermiştim. Ama kargoya verilişi siparişten bir gün sonra olmuştu. Yoğunluktan dolayı olabilir arkadaşların dediği gibi.

DepiedRa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Özgür Ece
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
9. Günün sonunda geldi fakat monitör eksik şaka gibi resmen birlikte gelsinler diye birlikte sipariş verdik, monitörsüz gönderiyorlar

Masked Sniper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Yusuf Arda Çiftçi
9. Günün sonunda geldi fakat monitör eksik şaka gibi resmen birlikte gelsinler diye birlikte sipariş verdik, monitörsüz gönderiyorlar
Sebebini öğrenince yazarsan sevinirim ve ne zaman göndereceklermiş hangi monitör

isimsizüye

80+ Gold
Arkadaşlar geçen hafta salı akşamı sipariş verdim yeni yayınlanan 5.300 lük kasayı montaj dahil ederek fakat itoptada hala “ hazırlanıyor “ yazıyor. İtoptadan sirapiş veren arkadaşlar bilgilendirebilir mi sizce ne zaman gelir ?
virüsden dolayı kargo şirketleri geç getiriyor malesef

DepiedRa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Özgür Ece
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Siparişin tek sipariş şeklinde miydi acaba? İtopya sitesinde ürünlerin hepsi mi teslim edildi olarak görünüyor?
Tek sipariş şeklinde verdim ben ama itopya UPS firmasına iletmiş ürünleri. UPS kargosu geceden dağıtıma çıkıp elde hazır olanları direk dağıtmaya başlamışlar. Kasa o an hazırmış onlarda alıp çıkmışlar. Pazartesi günü de monitörü ileteceklermiş. Sıkıntı yok yani, bu virüste bu olaylarda yine iyi bile geliyor. Kimse çıkmadığı için herkes e-siparişlere yönelmiş. Herkes haklı yani kendince ?

Tek sipariş şeklinde verdim ben ama itopya UPS firmasına iletmiş ürünleri. UPS kargosu geceden dağıtıma çıkıp elde hazır olanları direk dağıtmaya başlamışlar. Kasa o an hazırmış onlarda alıp çıkmışlar. Pazartesi günü de monitörü ileteceklermiş. Sıkıntı yok yani, bu virüste bu olaylarda yine iyi bile geliyor. Kimse çıkmadığı için herkes e-siparişlere yönelmiş. Herkes haklı yani kendince ?
Hadi hayırlı uğurlu olsun ozaman. Darısı başımıza

Masked Sniper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Yusuf Arda Çiftçi
Abicim bi şey soracam da ben de kasa monitör ve adaptör siparis verdim. Dün kargoya verildi ancak şimdi baktığımda UPS kontrolü disinda gecikme yazıyor kargo takipte. Sen de böyle bir şeyle karsilastin mi cevaplarsan çok sevinirim

DepiedRa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Özgür Ece
Abicim bi şey soracam da ben de kasa monitör ve adaptör siparis verdim. Dün kargoya verildi ancak şimdi baktığımda UPS kontrolü disinda gecikme yazıyor kargo takipte. Sen de böyle bir şeyle karsilastin mi cevaplarsan çok sevinirim
Kardeşim öncelikle UPS çok hızlı bir firma ve itopyadan takip edebilirsin her süreci, Kargo şirketine ulaştığı gibi 1-2 gün içinde iletirler sana mesela dün sabah verildi benimki bugün elime ulaştı.

Top Bottom