Neler Yeni

İtopyadan aldığım kasa hasarlı geldi ne yapmalıyım ?

Celox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Celal
Arkadaşlar yakın zamanda çıkan donanım arşivi 4060 sistem almıştım bugün katgom şubeye geldi ve ben kapıya gelmesini beklemeden kendim almaya gittim çünkü taşırken bişey olur diye gittim şubeye yurtiçi kargonun zaten itopya neden garanti vermeyn yutiçi ile çalışır aklım almıyor ups dururken neyse gittim abi kargoyu bi gördüm kaynar sular döküldü kutu paramparça zaten anladım hemn hasarlı olduğunu tutanak tutuldu adamlar 3 gün sonra çıkıcak diyo itopya 3 gün bizde kalcak diyo 15 günlük süreç olucak ama asıl sorun şu şimdi ben bu kasayı bugünkü kurla güzel paraya aldım tüm parçalar msı iyi bir pc şimdi itopya elinde parça yoksa ne yapacak ben şahsımca başka marka istemiyorum ne aldıysam o parçaları istiyorum daha öncce böyle bişey yaşamış arkdaşlar cevaplayabilir mi?

@Abdullah Hacıgül
@itopya.com

Ekler

• 1000004174.jpg
    1000004174.jpg
    7 KB · Hit: 61
  • IMG_20230914_102452.jpg
    IMG_20230914_102452.jpg
    3 MB · Hit: 59
  • IMG_20230914_102455.jpg
    IMG_20230914_102455.jpg
    3 MB · Hit: 57

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
yigitern
Arkadaşlar yakın zamanda çıkan donanım arşivi 4060 sistem almıştım bugün katgom şubeye geldi ve ben kapıya gelmesini beklemeden kendim almaya gittim çünkü taşırken bişey olur diye gittim şubeye yurtiçi kargonun zaten itopya neden garanti vermeyn yutiçi ile çalışır aklım almıyor ups dururken neyse gittim abi kargoyu bi gördüm kaynar sular döküldü kutu paramparça zaten anladım hemn hasarlı olduğunu tutanak tutuldu adamlar 3 gün sonra çıkıcak diyo itopya 3 gün bizde kalcak diyo 15 günlük süreç olucak ama asıl sorun şu şimdi ben bu kasayı bugünkü kurla güzel paraya aldım tüm parçalar msı iyi bir pc şimdi itopya elinde parça yoksa ne yapacak ben şahsımca başka marka istemiyorum ne aldıysam o parçaları istiyorum daha öncce böyle bişey yaşamış arkdaşlar cevaplayabilir mi?

@Abdullah Hacıgül
@itopya.com
arayıp durumu onlara anlat ellerinde parça yoksa muadili bir marka kasa ile değiştirirler diye düşünüyorum

Celox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Celal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arayıp durumu onlara anlat ellerinde parça yoksa muadili bir marka kasa ile değiştirirler diye düşünüyorum
aradım konuştum zaten de ben muadil istemiyorum neyse onu göndermek zorunda adamlar en kötü kargo firması yurtiçi ile çalışıyor ya
zaten baktım şimdi bütün parçalar var gözüküyor ama kasa yok mesela gibi bide şimdi benim gönderdiğim kasa hasar gördü ama anakartta darbe almış anakart zarar görmüş olabilir aynı anakartı işlemciyi mi göndercekler adam akıllı bilgide vermediler

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
yigitern
aradım konuştum zaten de ben muadil istemiyorum neyse onu göndermek zorunda adamlar en kötü kargo firması yurtiçi ile çalışıyor ya
böyle durumlar için tavsiyem kargodan ziyade eğer yakınsa gidip elden satın almak şahsen ben 2 saatlik yol ile taşıya taşıya getirdim metrobüste :D

Celox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Celal
böyle durumlar için tavsiyem kargodan ziyade eğer yakınsa gidip elden satın almak şahsen ben 2 saatlik yol ile taşıya taşıya getirdim metrobüste :D
izmirde şubesi olsa 3 saat yol yine çekrim ama yok

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
yigitern

Celox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Celal
o zaman maalesef kargo ile ugrasman gerekiyor
bro beklemek sorun değil olay mesela şimdi bana gönderdikleri darbe alan parçaları kullancaklar mı mesela ben bunu istemem sıfır ürünşle değişecek mi parça muadil mi vercek yoksa aynısınımı hiçbirinin yanıtı yok

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
yigitern
bro beklemek sorun değil olay mesela şimdi bana gönderdikleri darbe alan parçaları kullancaklar mı mesela ben bunu istemem sıfır ürünşle değişecek mi parça muadil mi vercek yoksa aynısınımı hiçbirinin yanıtı yok
dediğim gibi bunu arayıp konusman gerekiyor sorularına cevap vermek zorundalar vermeme gibi bi şansları yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,672
Üyeler
156,370
Son üye
yuusfk
Top Bottom