Neler Yeni

İtopyadan aldığım kulaklığın değişimini isteyebilir miyim

fatih13

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Fatih Akcura
Merhabalar, İtopyadan Corsair HS55 Surround kulağını satın aldım. Kulaklığın sağ kısmından az ses gelmeye başladığı için 3 Mayıs'ta garantiye yolladım. www.tuketicihaklari.org.tr adresinden aldığım bilgiye göre; Malın tamiri için gereken azami sürenin aşılması, durumlarında, tüketici malın ücretsiz olarak bir yenisiyle değiştirilmesini ya da bedelini isteyebilir. Yenisini isteyebilir miyim?

NanyaRevB

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
TAHA KOÇAK
Merhabalar,
Garantiden geri geldi mi?
Tüketici hakem heyetine başvurup değişimini tabii ki isteyebilirsiniz ancak bu süreç minimum 4 ay sürüyor.
Corsair servisi genelde iyi oluyor direkt değişim veriyorlar.

fatih13

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Fatih Akcura
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhabalar,
Garantiden geri geldi mi?
Tüketici hakem heyetine başvurup değişimini tabii ki isteyebilirsiniz ancak bu süreç minimum 4 ay sürüyor.
Corsair servisi genelde iyi oluyor direkt değişim veriyorlar.
Hâlâ serviste.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,521
İsim
Oğuz Oğuz
Merhabalar, İtopyadan Corsair HS55 Surround kulağını satın aldım. Kulaklığın sağ kısmından az ses gelmeye başladığı için 3 Mayıs'ta garantiye yolladım. www.tuketicihaklari.org.tr adresinden aldığım bilgiye göre; Malın tamiri için gereken azami sürenin aşılması, durumlarında, tüketici malın ücretsiz olarak bir yenisiyle değiştirilmesini ya da bedelini isteyebilir. Yenisini isteyebilir miyim?
21 iş günü olması lazım. 21 iş günü sonra talep edebilirsin.

NanyaRevB

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
TAHA KOÇAK
Hâlâ serviste.
Süreç biraz uzamış gibi, itopyayı arayıp bilgi alabilirsiniz veya direkt olarak seri numarası ile servisi arayıp bilgi alabilirsiniz. Ama genelde servisten ürünler 1 haftada çıkar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

21 iş günü olması lazım. 21 iş günü sonra talep edebilirsin.
Eklemek istedim, bu sürece kargoda geçen günler sayılmaz. Servisin eline ulaştığı günden sonra 21 iş günü geçmesi gerekli.

fatih13

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Fatih Akcura
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Süreç biraz uzamış gibi, itopyayı arayıp bilgi alabilirsiniz veya direkt olarak seri numarası ile servisi arayıp bilgi alabilirsiniz. Ama genelde servisten ürünler 1 haftada çıkar.
Şimdi itopyaya mail atmayı düşünüyorum. Servis ile de yarın iletişime geçebilirim.

NanyaRevB

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
TAHA KOÇAK
Şimdi itopyaya mail atmayı düşünüyorum. Servis ile de yarın iletişime geçebilirim.
Bence direkt servis ile iletişime geçin, ne zamana ellerine ürün ulaşmış bunu öğrenin. Sonrasında duruma göre aksiyon belirleyebiliriz.

Top Bottom