Neler Yeni

Yardım İtopyadan Aldığım Mouse Garantiye Gitti, Garanti Değişim ve İade Mevzusu

Revedor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Onur
Arkadaşlar merhabalar 2023 yılında itopyadan nzxt lift white mouse aldım mouseda ilk geldiğinden beridir sorun vardı itopyayı aradım arena bilgisayara gönderin dedi gönderdim arena bana sorun yok dedi ama farede bulunan scroll ve sağ tuş sorunlarırndan sadece sağ tuş sorunu çözülmüştü. Scroll sorunlu hala bir süre daha kullandım ve dayanamayıp arenayı bir daha aradım bize gönderin dediler tekrardan gönderdim bu sefer değişim veya iade hakkı tanımlandı banada itopya ile iletişime geçeceksiniz dendi asıl sorun buradaaa. İtopya ile iletişime geçtim bana ürünün ellerinde olmadığını söylediler muadil ürün veya para iadesi yapacaklarmış tekliflerini bekliyorum. Muadil üründe diyorlar ki aldığınız zamanki faturadaki fiyatta bir ürün seçeneği sunulacak yani ben ürünü aldım örneğin 1000 TL'ye ozaman ki fiyatı şuan ise 2000 Tl aldığım mouse ama bana şuanın 1000 Tl lik ürünün sunacaklar gel de kafayı yeme ya bu ülkenin enayisi biz miyiz yeter vallahi yeter. Bu durumla ilgili ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?

Aldığın fiyattan işlem uygulanır, garip bir durum yok ortada. İki seçenekten birini seçeceksiniz maalesef. Ülkenin ekonomisinden İtopya sorumlu değil.

Revedor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Onur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aldığın fiyattan işlem uygulanır, garip bir durum yok ortada. İki seçenekten birini seçeceksiniz maalesef. Ülkenin ekonomisinden İtopya sorumlu değil.
Dostum bunun ülkenin ekonomisiyle ne alakası var? Burda aldığın malın o anki değerini veriyorsun sen gidip desenki ben 1 yıl önceki değerini verecem desen sana delimi derler ama adam bana bunu söylüyor.

Top Bottom