Neler Yeni

Itopyadan pc aldım ekran kartı fanları dönmüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
İsmail
Merhaba itopyadan hazır pc aldım bugün geldi..
Ekran kartını taktım ancak bilgisayari monitore baglayip baslattigimda ekran kartının fanları başta 4 5 saniye dönüyor sonra duruyor ..

Monitörde ise no signal hatasi ile karşılaşıyorum .. eski bilgisayarimda monitor calisirken bunda calismiyor yardim ederseniz sevinirim

crysis58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert
Bazıkartlar 60 dereceyi geçmeden fanları çalışmıyo pc açılırken 4 5 saniye donup duruyo sonra 60 dereceyi gecersen calişıyo ve görüntüolayı ise amd ekran kartı kullanıyosan normal bir şey bendede aynısı oluyo hdmı ile deniyosan başka bir port ile dene düzeliyo olmazsa bios pilini çıkar 10 15 saniye bekle sonra tak çalışması lazim yine çalışmazsa o ekran kartında bi sorun vardır

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,721
İsim
Gtx 1090Tİ
Ekran kartını taktım ancak bilgisayari monitore baglayip baslattigimda ekran kartının fanları başta 4 5 saniye dönüyor sonra duruyor ..

Monitörde ise no signal hatasi ile karşılaşıyorum .. eski bilgisayarimda monitor calisirken bunda calismiyor yardim ederseniz sevinirim
Oyuna girip tekrar bakar mısınız

Elweald

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Alican
Steam
Elweald
Discord
Elweald#8917

hangi ekran kartı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Umut Abak
Bazıkartlar 60 dereceyi geçmeden fanları çalışmıyo pc açılırken 4 5 saniye donup duruyo sonra 60 dereceyi gecersen calişıyo ve görüntüolayı ise amd ekran kartı kullanıyosan normal bir şey bendede aynısı oluyo hdmı ile deniyosan başka bir port ile dene düzeliyo olmazsa bios pilini çıkar 10 15 saniye bekle sonra tak çalışması lazim yine çalışmazsa o ekran kartında bi sorun vardır
Amd kullanıyorum aynısı bendede oluyordu bios pili olayını denedim çalıştı zamanında bunun yüzünden kalpten gidiyodum

brwscter2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Mert
hocam hdmı yı anakrta baglamış olabilrisinz ve hocamın da dedigi gibi ilk basta calısması için ısınması gerekir

F3NRIR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Anıl asan
Hocam ramleri bir kontrol et istersen önce yine olmazsa bios pilini çıkarıp 15 20 saniye bekledikten sonra tekrar tak ve dene çoğu ekran kartı 60 derecelere kadar fan açmıyor ama bunlara rahmen görüntü gelmiyorsa profesyonel bir destek alman şart bence

Esca

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Can ŞİMŞEK

olması gereken o zaten ısınmadan niye fan açsın, monitöre gelecek olursak ekran kartına taktığına eminmisin. anakarta takmıyacaksın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam vga kablo var bende şu an
dönüştürücü alman gerek vga hdm dönüştürücü

Top Bottom