Neler Yeni

İtopyadan pc aldım ufak çizikler var

Ohyti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Dağhan Türüdü
Arkadaşlar selam bugun yeni pcimi aldım fakat kasanın içinde ufak bir çizik var ne yapayım kalsın mı söyleyelim mi karar veremedim.
Sonuçta "0" diye sattıkları üründe çizik oluyor

Ekler

• WhatsApp Image 2023-12-13 at 01.29.39.jpeg
    WhatsApp Image 2023-12-13 at 01.29.39.jpeg
    109.3 KB · Hit: 140

noyan123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
noyanz12
Montaj aşamasında olmuştur, O çizik için uğraşacaksan sen bilirsin hemen çözeceklerini sanmıyorum olayı.

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
705
İsim
Burak
Kusur sayılır mı tam bilemedim, çok küçük ve kasanın içinde diyosun göze çok batmıyosa uğraşmaya değmez

DecibeL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mert Öncü
yaaani göz önünde olmayan kusurlar için insanlarla uğraşmaya değeceğini sanmıyorum bence sende bunu göz ardı edip kullanmaya devam et

TahinPekmez

80+ Silver
başka seylerden suphelenmedigin surece bu sorun olmamali.

Ohyti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Dağhan Türüdü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende uğraşmak istemedim açıkcası sadece neredeyse "1 ay" montaj için bekledikten sonra artık sinir oldum.Yorumlarda belirtim bu durumu geçicem

ENDER.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
ender serce
Memleket Meselesine Çevirdin Olayı Ufak Çizik Ne Olmuş Yani

LefkaSM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Ali
yaaani göz önünde olmayan kusurlar için insanlarla uğraşmaya değeceğini sanmıyorum bence sende bunu göz ardı edip kullanmaya devam et
Bi rimel sürse kapanır garantiye gidicek gelicek edicek uzun iş en kötü bizim boyacı arkadaş var çok dert ediyorsan söyleriz atar bi damla

Ohyti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Dağhan Türüdü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Memleket Meselesine Çevirdin Olayı Ufak Çizik Ne Olmuş Yani
Ne alaka ? sen aldığın malın ayıplı olmasında okey misin kardeşim 40 50 bin tl paralar veriyoruz 1 ay beklıyoruz gelen malda çizik oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne alaka ? sen aldığın malın ayıplı olmasında okey misin kardeşim 40 50 bin TL paralar veriyoruz 1 ay beklıyoruz gelen malda çizik oluyor
Memleket meselesi ile ne alakası varki anlamadım buraya yazdım 10 15 kişi okuyup fikirlerini söyledi bu kadar

Ohyti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Dağhan Türüdü
Ne alaka ? sen aldığın malın ayıplı olmasında okey misin kardeşim 40 50 bin TL paralar veriyoruz 1 ay beklıyoruz gelen malda çizik oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:
0 araba aldığında çiziğe okeysen bir şey demiyicem ben okey değilim.Lakin süreç uzun olduğu için gene 1ay bekleticekler çıkar tak gene riski var,Oraya arkadaşın dediği gibi ufak bir boya sürmek mantıklı gibi,bu kadar bekleyişten sonra üzüldüm açıkcası
0 araba aldığında çiziğie okeysen bir şey demiyicem ben okey değilim.Lakin süreç uzun olduğu için gene 1ay bekleyicem çıkar tak gene riski var,Oraya arkadaşın dediği gibi ufak bir boya sürmek mantıklı gibi,bu kadar bekleyişten sonra üzüldüm açıkcası

Son düzenleme:
Top Bottom