Neler Yeni

İyi filmleri nasıl bulabilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
CtrlAltDefeat
Ee? Sanki çok kaliteli görüntü verecek o ekran. Aç izle işte. Buradaki sıkıntı şimdilik Amazon Netflix değil ekranın
7 GB 4K film izlemek içime sinmiyor. Aşırı sıkıştırılmış. Ekrana "sıkıntı" demeye gerek yok, çözümü olmayan bir şey.

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
CtrlAltDefeat
böyle bir listeyi bulman imkansız misal ben kendi zevkime göre beğendiğim filmlerden bir liste yaptım ama sen hiçbirini beğenmedin senin kendi zevkine bağlı yani sorduğun soru saçma!?
Saçma değil gayet mantıklı ama duygusal düşünmemen lazım. Efsane olduğu bilimsel olarak doğrulanmış tonla film var interstellar bir örnek mesela. Birisi o filmi beğenmedi diye en iyi filmler listesi yanlış olmuyor. Ama 30 kişinin izlediği adını kimsenin duymadığı random filmler listeyi doldurunca nesnellikten çıkıyor iş.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,884
İsim
Mehmet Aslan
Saçma değil gayet mantıklı ama duygusal düşünmemen lazım. Efsane olduğu bilimsel olarak doğrulanmış tonla film var interstellar bir örnek mesela. Birisi o filmi beğenmedi diye en iyi filmler listesi yanlış olmuyor. Ama 30 kişinin izlediği adını kimsenin duymadığı random filmler listeyi doldurunca nesnellikten çıkıyor iş.
imdb tv ve ya box office gibi değerlendirme sitelerinden yüksek puanlı filmlere bakabilirsin. Yıla , türe vs filtrelersin.

Gif Man

80+ Gold
Hayatım boyunca çok az film seyrettim ama şu sıralar film izlemek sarıyor. O yüzden en iyi filmler hangileridir diye araştırmaya başladım. Google'a yazınca çıkan listeler berbat, Intersetellar'ın adının bile geçmediği, 50 yıl önce çıkmış pikseller arasında boğulacağım film önerileri ile dolu listeler. YouTube'daki videolar da aynı şekilde. Düzgün film listesi olan veya öneri yapan bir site önerir misiniz?
1713205638605.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,178
Üyeler
155,532
Son üye
01HsN10
Top Bottom