Neler Yeni

İyi mikrofonlu kulaklık önerisi

PhanTomX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Sefa
gamepower luna

Lucitrash

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kasım Yılmaz
James Donkey 711 şuan indirimde
ve internetten biraz araştırırsan indirim kodları var onlarıda uygularsan 140 130tlye kadar düşüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yusuf Akyürek
Logitech g430 kendim kullanıyorum çok iyi

AknEfe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Akınefe
Arkadaşlar merhaba size sorum olacaktı.Youtube’a tekrar başlamak gibi bir fikrim var ama ne bir mikrofonum var ne de bir kulaklığım.Alırsam ikisinin de bir olduğu bir şey almam gerektiğini düşündüm.Bu yüzden sizden 150 tl bandında (Aşabilir fiyatı 10 tl gibi bir fazlalıkla) mikrofonu iyi uzun sürelik kullanımda kulağımı ağrıtmayacak bir kulaklık önerisi istiyorum.
bak 50 tl daha koyup gamepower medusa alabilirsin ben şuan kulanıyorum bir bası var son ses açıyosun ortalık disco tech alıyo neyse okadar abartmıyım ama cidden bassları felan çok iyi mükrofonu felanda gayet iyi

Beatila

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Atila
Eğer fiyatı çok daha arttirirsan Rampage sn rw1 derim

Tugrul

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Tuğrul KORKMAZ
James Donkey 712
kullanıyorum ve kesinlikle şiddetle sevgiyle herşeyle öneriyorum :D hem fiyat hem performans olarak mükemmel bir kulaklık
esen kal <3

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yusuf Akyürek
750 civarı da :D fiyat belirttiğini görmedim :d

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ahmet Can Turhan
Discord
Dvlogsyt#4867
O bütçede en iyi mikrofona sahip kulaklık bence GamePower Medusa olacaktır. Ama bütçenizi aştığı için İndirimle James Donkey 710 alın derim DA youtube kanalında incelemesi bulunuyor. Detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Medusayı 185 TL'ye buldum üzerine bir miktar para daha ekleyip alabilirim sanırım ama ne kadar güvenilir 185 TL'ye emin değilim.Güvenilir değilse sizin de dediğiniz gibi James Donkey 710’u biraz daha araştırıp alıcam önümüzdeki haftalarda.Verdiğiniz tavsiyeler için teşekkür ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Salih Duran
herkes James Donkey yazmış kardeşim ben bilmem onlarada bak ama benim önerim sana rampage prestige hem sana mikrofon önemli bende PC alınca başlıcam YouTube a hem mikrofonu içe doğru gömülü nerdeyse senin sesinin aynısını veriyo dip ses yok denilecek kadar az yani senin işine çok yarar hemde basları çok iyi CS pubg falan oynuyorsan baya ses kasmana yardımcı olcak bı kulaklık hem RGB dış görünüşü iyi malzeme kalitesi hem sadece oyun için yapılmadı müzik dede çok performanslı

Burdan satın alabilirsin

Burdanda incelemesini izleyebilirsin

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Medusayı 185 TL'ye buldum üzerine bir miktar para daha ekleyip alabilirim sanırım ama ne kadar güvenilir 185 TL'ye emin değilim.Güvenilir değilse sizin de dediğiniz gibi James Donkey 710’u biraz daha araştırıp alıcam önümüzdeki haftalarda.Verdiğiniz tavsiyeler için teşekkür ederim.
Hangi sitede buldunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ömer gürşen
Gamepower medusa fazlasiyla isini gorur

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Abdullah Demir
Steelseries Arctis 5 öneririm gerçekten temiz bir sesi var. Aktif olarak kullanıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,008
Üyeler
155,187
Son üye
sandivic
Top Bottom