Neler Yeni

İzmir içi güvenilir bilgisayar tamircisi var mı

sadık123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Sadık Berke Çelik
DDR5 sistemim için arıza tespit yaptıracağım. İzmir içi güvenilir bilgisayar tamircisi bilen var mı ?

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,440
İsim
Selim
DDR5 sistemim için arıza tespit yaptıracağım. İzmir içi güvenilir bilgisayar tamircisi bilen var mı ?
Motor inecek bir haftaya gel muhabbetine benzer bir olay kokusu alıyorum 😁 öncelikle sorunlarınızi forumda bir konu açarak dile getirin belki burada çözümü olur en son çare para verip arıza tespit yaptırabilirsiniz.

WhoCares

80+ Gold
ariza tespiti yapitiricam derken neye göre karar verdin arızalı olup olmadığına

sadık123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Sadık Berke Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ariza tespiti yapitiricam derken neye göre karar verdin arızalı olup olmadığına
Anakartta CPU ve DRAM ışıkları yanıyor. Ramlerle alakalı her şeyi denedim BIOS güncellemesi yaptım CMOS sıfırladım forumlarda konu da açtım ama kimse çözemedi. Parçaların hepsini daha yeni aldım garantileri devam ediyor ama hangi parçada sıkıntı olduğunu bilmiyorum elimde de yedek parça olmadığı için test edemiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Motor inecek bir haftaya gel muhabbetine benzer bir olay kokusu alıyorum 😁 öncelikle sorunlarınızi forumda bir konu açarak dile getirin belki burada çözümü olur en son çare para verip arıza tespit yaptırabilirsiniz.
Tamir ettirmeyeceğim bütün parçaların garantisi devam ediyor sadece hangi parçada sıkıntı olduğunu bulamadım. Ellerindeki parçalar ile deneyip söylerlerse ona göre parçayı garantiye göndereceğim.

WhoCares

80+ Gold
Anakartta CPU ve DRAM ışıkları yanıyor. Ramlerle alakalı her şeyi denedim BIOS güncellemesi yaptım CMOS sıfırladım forumlarda konu da açtım ama kimse çözemedi. Parçaların hepsini daha yeni aldım garantileri devam ediyor ama hangi parçada sıkıntı olduğunu bilmiyorum elimde de yedek parça olmadığı için test edemiyorum.

Tamir ettirmeyeceğim bütün parçaların garantisi devam ediyor sadece hangi parçada sıkıntı olduğunu bulamadım. Ellerindeki parçalar ile deneyip söylerlerse ona göre parçayı garantiye göndereceğim.
yoo cevap beklemeden konu kitlenmiş o yüzden cevap alamamışsın

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Volkan

Açılıyor mu sonrasında pc bende de aynısı oluyor sonra açılıyor expo xmp açınca geç açılıyor

sadık123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Sadık Berke Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Açılıyor mu sonrasında pc bende de aynısı oluyor sonra açılıyor expo xmp açınca geç açılıyor
Hiç görüntü gelmiyor

yoo cevap beklemeden konu kitlenmiş o yüzden cevap alamamışsın
DDR5 sistemim açılmıyor başlığına bakabilirsiniz ayrıca konu açtığım tek forum burası değildi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,678
Üyeler
153,426
Son üye
yffslow
Top Bottom