Neler Yeni

Yardım İznim olmadan Amazon prime a abone olunmuş.

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam
lexer_tr
Discord
lexerotk#9999
Reddit
MehmetMFA
Arkadaşar amazondan bir usb bellek alıyordum. Alırken ilk siparişim olduğu için ücretsiz teslimat seçeneği vardı bende onu seçtim ve sipariş verdim. Sonra bi baktımki amazon prime olmuşum. Bu işlem ücretsiz kargo için geçici olarakmı yapıldı yoksa abonelik alındımı? Yada alındıysa para çekildimi. Kart bana ait değil yoksa umursamazdım hatta kullanırdım ama kart bana ait değil. O yüzden hemen iptal ettim. Para iadesi falan yapıldı 3.95tl diye yazdı ama öncesinde para almışmıydı onu bilmiom. Fikri olan varmı?

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,665
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Arkadaşar amazondan bir usb bellek alıyordum. Alırken ilk siparişim olduğu için ücretsiz teslimat seçeneği vardı bende onu seçtim ve sipariş verdim. Sonra bi baktımki amazon prime olmuşum. Bu işlem ücretsiz kargo için geçici olarakmı yapıldı yoksa abonelik alındımı? Yada alındıysa para çekildimi. Kart bana ait değil yoksa umursamazdım hatta kullanırdım ama kart bana ait değil. O yüzden hemen iptal ettim. Para iadesi falan yapıldı 3.95tl diye yazdı ama öncesinde para almışmıydı onu bilmiom. Fikri olan varmı?
sanırım papara kartla aldınız 3.95 tl prime cashbacki ücretsiz kargo amazonda sadece prime da var bildiğim kadarıyla bir abonelik yapılmış zaten 7 tl prime bir sıkıntı olmaz bence ama abonelik iptal etsende paranın tamamı iade edilmez

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam
lexer_tr
Discord
lexerotk#9999
Reddit
MehmetMFA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sanırım papara kartla aldınız 3.95 TL prime cashbacki ücretsiz kargo amazonda sadece prime da var bildiğim kadarıyla bir abonelik yapılmış zaten 7 TL prime bir sıkıntı olmaz bence ama abonelik iptal etsende paranın tamamı iade edilmez
hayır iş bankası kart ile aldım ve o para iadesi aboneliği iptal edince karşıma çıktı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sanırım papara kartla aldınız 3.95 TL prime cashbacki ücretsiz kargo amazonda sadece prime da var bildiğim kadarıyla bir abonelik yapılmış zaten 7 TL prime bir sıkıntı olmaz bence ama abonelik iptal etsende paranın tamamı iade edilmez
hocam kart benim değil yoksa 7 lira ne ki

ormantik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Timur
Hızlı kargo seçeneğini seçtiysen amazon hızlı teslimat için prime üyelik istiyor seni o yüzden üye yapmıştır yani kendin kutucuğu seçmişsindir

100lesh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Efe Babayev
Kendi isteginle aliyorsun ve 7 liracik sadece prime video film izlersin prime gaming oyunlar alirsin bedava kargo felan yararlanirsin cok iyi fiyati var alinir kullan gitsin

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam
lexer_tr
Discord
lexerotk#9999
Reddit
MehmetMFA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kendi isteginle aliyorsun ve 7 liracik sadece prime video film izlersin prime gaming oyunlar alirsin bedava kargo felan yararlanirsin cok iyi fiyati var alinir kullan gitsin
Hızlı kargo seçeneğini seçtiysen amazon hızlı teslimat için prime üyelik istiyor seni o yüzden üye yapmıştır yani kendin kutucuğu seçmişsindir
Hocam ama ilk siparişte ücretsiz diyordu o yuzden yaptim.

Top Bottom