Neler Yeni

jabra elite 4 active alınır mı

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,002
İsim
. .
birde anker soundcore sport x 10 var onun fiyatı biraz daha düşük ama özellikleri iyi diye biliyorum hiç duydunuz mu
hiç duymadım ama anker markasının belirli ürünlerini kullanmştım

Y KRAL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Yasin Uzun
kulaktan düşüyor parlak olduğu için ses kalitesi dümdüz yani bildiğin dümdüz eq yok gibi bir şey aktif gürültü engellemeyi açtığın zaman bassları artıyor mikrofonu ancsi çok iyi
heee anladım
Mesaj otomatik birleştirildi:

hiç duymadım ama anker markasının belirli ürünlerini kullanmştım
çok teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için öneriyorsunuz değil mi kronik ve dip ses problemi yoktu sanırım

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,002
İsim
. .
birde anker soundcore sport x 10 var onun fiyatı biraz daha düşük ama özellikleri iyi diye biliyorum hiç duydunuz mu
life q30 kullanmıştım bass denen şey o kulaklıkta ustalık eseri
r50i kullandım bide çok iyi kaliteye sahip değil kulaklık çok bir şey beklenmemeli

heee anladım

çok teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için öneriyorsunuz değil mi kronik ve dip ses problemi yoktu sanırım
o modelin bir sorununu görmedim dediğim şeyler dışında

Y KRAL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Yasin Uzun
life q30 kullanmıştım bass denen şey o kulaklıkta ustalık eseri
r50i kullandım bide çok iyi kaliteye sahip değil kulaklık çok bir şey beklenmemeli

o modelin bir sorununu görmedim dediğim şeyler dışında
hocam life q30 inanılmaz bir şey ya cidden aşırı ciddi düşündüm ben onu sanırım kullananlar ağır ve kulaktan düşüyor dedi spor yaparken ama özellikleri ve uzun süre kullanma ömrü bass eq ayarı derken fiyatının en iyi kulaküstü sü bence

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,002
İsim
. .
heee anladım

şeffaf mod iyi ancsi böyle kendin ayarlıyorsun orda kişisel anc modu var kendine göre hangisi daha iyiyse ayarlanıyor
hocam life q30 inanılmaz bir şey ya cidden aşırı ciddi düşündüm ben onu sanırım kullananlar ağır ve kulaktan düşüyor dedi spor yaparken ama özellikleri ve uzun süre kullanma ömrü bass eq ayarı derken fiyatının en iyi kulaküstü sü bence
evet

Y KRAL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Yasin Uzun
şeffaf mod iyi ancsi böyle kendin ayarlıyorsun orda kişisel anc modu var kendine göre hangisi daha iyiyse ayarlanıyor

evet
neyse her şey için çok teşekkür ederim bi güzel indirim yada kupon yakalarsam almayı düşünüyorum teşekkürler ❤️

Top Bottom