Neler Yeni

Jack & Jones Erkek JCOWIN QUILTED JACKET SMU Ceket 1526 TL

eneskaya6

80+ Silver
eyvallah hocam kol uzunluğu çok oynamıyor gibi beden tablosunda öyle gözüküyor bide almaya değer mi bu fiyata sizce nasıl mont işlevi görür mü
Sekli tarzı çok hoş ama 1800tl sadece marka ismi. JJ en çok sevdiğim markalardan alışveriş yaparım baya ama Boyner vs yerlerden indirimli alırım hep. 1800 edeceğini düşünmüyorum ama tarzı şekli çok hoş

nixon52

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
şahin aslantaş
Sekli tarzı çok hoş ama 1800tl sadece marka ismi. JJ en çok sevdiğim markalardan alışveriş yaparım baya ama Boyner vs yerlerden indirimli alırım hep. 1800 edeceğini düşünmüyorum ama tarzı şekli çok hoş
beyaz çabuk kirlenir mi acaba bide yıkanınca düzgün durmuyor bu şekil montlar siyah m beden alıyorum hocam en kötü iade ederim

JeaLeusy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Alper Coşkun Sertkaya
beyaz çabuk kirlenir mi acaba bide yıkanınca düzgün durmuyor bu şekil montlar siyah m beden alıyorum hocam en kötü iade ederim
Beyaz değil çok hoş bir rengi var giyince premium duruyor bence siyah tercih etmeyin. Ben beğenmezsem iade ederim diye düşünerek satın almıştım denedikten sonra iadeyi 1 saniye bile düşünmedim.

Viridis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
uur b
Ürün geldi m beden almıştım kız arkadaşım çok beğendi. Alanlar güle güle kullansın.

nixon52

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
şahin aslantaş

ruaF1912

80+ Bronze
JJ ürünlerini Trendyol ya da N11 gibi sitelerden almayın :) sonra ürün su geçiriyor, bu nasıl kalite diye ağlayabilirsiniz. Replika ürün satan siteler yasaklanmalı.

radag0n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Reha
Birkaç gün önce 1200 e almıştım, beyaz olanı. Beden büyük geldiği için bugün kargoya iade etmek için vereceğim

Tamaran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Tolga Kılıç
L beden siyah modelini aldım cuk oldu teşekkürler konu sahibine ve bilgi veren arkadaşlara
Hocam boy kilo nedir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şans yok abi girip direk suan alayim beyazı l dedim 3600 e dönmüş

Son düzenleme:

nixon52

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
şahin aslantaş
Hocam boy kilo nedir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şans yok abi girip direk suan alayim beyazı l dedim 3600 e dönmüş
ben baya düşündüm en kötü iade ederim dedim aldım hocam keşke alsaydınız olmazsa iade ederdiniz

Tamaran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Tolga Kılıç
ben baya düşündüm en kötü iade ederim dedim aldım hocam keşke alsaydınız olmazsa iade ederdiniz
Zaten arabadaydim is yerine geldim hemen girip baktim satıcı değişmiş amazon yerine baska magaza olmus ve fiyat yükselmiş alicaktim direkt

Top Bottom