Neler Yeni

Öneri Jak çoklayıcı veya Type-C bağlantısı

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk
Arkadaşlar PC'de kullandığım harici mikrofonum bozuldu, kulaklık olarak logitech g333 kullanıyorum ve onun mikrofonunu kullanıcam fakat PC'de çift jak girişi var, bir de kulaklık kendisinin type-c dönüştürücüsü ile geliyor ama benim anakartımda type-c desteği yok. Mikrofonu kullanmak için jak çoklayıcı mı almalıyım yoksa kasamda olan type-c girişini anakart desteklemeden kullanabilceğim bir yol var mıdır?

Jak çoklayıcı içinse bunların farkı nedir söylerseniz çok sevinirim

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,190
İsim
Ali yılmaz
Direkt type-c usb dönüştürücü var onlarda iş görür anladığım kadarıyla

• Beğen
Reaksiyonlar: Nega

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Direkt type-c usb dönüştürücü var onlarda iş görür anladığım kadarıyla
Hangi sekilde ses kalitesinde en az bozulmayla oynarim ve usb type c ile hem kulaklik hem mikrofonu kullanabiliyor muyum

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,190
İsim
Ali yılmaz
Kulaklık orjinal olarak type c ise çevirici ile ikisinide kullanabilirsin. Tek yapacağı girişi değiştirmek sonuçta. Bende bir çevirici var veti aktarımı yapıyor yani sorun yaşayacağını düşünmüyorum. Ses olarak bilemem bunaparatların kalitesinede bağlı. Benim g333 kulaklığımda type c ile bağlayınca ses seviyesi yarı yarıya kısılıyor mesele orjinal olmasına rağmen burdan krsin sonuç alamazsın maalesef. Anca deneyerek

• Beğen

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk
Kulaklık orjinal olarak type c ise çevirici ile ikisinide kullanabilirsin. Tek yapacağı girişi değiştirmek sonuçta. Bende bir çevirici var veti aktarımı yapıyor yani sorun yaşayacağını düşünmüyorum. Ses olarak bilemem bunaparatların kalitesinede bağlı. Benim g333 kulaklığımda type c ile bağlayınca ses seviyesi yarı yarıya kısılıyor mesele orjinal olmasına rağmen burdan krsin sonuç alamazsın maalesef. Anca deneyerek
Kulaklik orijinal type c degil maalesef, jak girisli icinde kendi type c donusturucusu geldi. Ses kisilma olayini cok kiside duydum fakat hic deneyemedim. Attigim jak cogalticilar isimi gorur mu peki kulaklik mikrofonu kullanmak icin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kulaklik orijinal type c degil maalesef, jak girisli icinde kendi type c donusturucusu geldi. Ses kisilma olayini cok kiside duydum fakat hic deneyemedim. Attigim jak cogalticilar isimi gorur mu peki kulaklik mikrofonu kullanmak icin?
Attiklarima simdi baktim, gormezmis. Dagitici lazim bana coklayici degil yanlis atmisim

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,190
İsim
Ali yılmaz
Bi tavsiye veremem maalesef. Şimdiye kadar kalitesine denk gelemedim. Çoklayıcıda toplaycıda da uzatmada da hep soeun yaşadım. Şuan kullandığım aparatlar dcde konulurken misal izlediğim videonun sesini karşıya veriyor ilginç bir şekilde. Kablolarla ilgili.
Pek kaliteye denk gelemedim maalesef. Ama bi daha alırsam ugreen gibi bi marka alırım herhalde

• Beğen

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk
Bi tavsiye veremem maalesef. Şimdiye kadar kalitesine denk gelemedim. Çoklayıcıda toplaycıda da uzatmada da hep soeun yaşadım. Şuan kullandığım aparatlar dcde konulurken misal izlediğim videonun sesini karşıya veriyor ilginç bir şekilde. Kablolarla ilgili.
Pek kaliteye denk gelemedim maalesef. Ama bi daha alırsam ugreen gibi bi marka alırım herhalde
Ugreen uzatma kablosunu kullaniyorum su an hic bi sikinti yasamadim, coklayicida da ayni markayi almak mantikli geliyor o yuzden

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk
ugreende de aynisini yasiyorum su an ilginc sekilde, elimde kulakligin kendi type c donustucusu var fakat anakartimda type c destegi yok. Type c to usb alsam duzelir mi sence

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,190
İsim
Ali yılmaz
Mntıken çalışması lazım kendim direkt kulaklıkta denemedim ama veri aktarımı yaptım

• Beğen
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,659
Üyeler
141,469
Son üye
Roiberic
Top Bottom