Neler Yeni

Yardım Jak Girişi Mikrofon algılamıyor

Emrhan_

80+ Bronze
2 jak girişi var. 2 jak girişini birleştiren aletten kullanıyorum. Kulaklığı algılıyor ama mikrofonu algılamıyor. Dc, ses kayıt hiçbirinde çalışmıyor. Restart attım çıkart tak yaptım. Yine aynı

Kazuhaaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kamuran İnan Aydoğan
2 jak girişini birleştiren aletden kastını yanlış anlamadıysam onlar sadece çıkış sağlıyor bi giriş sağlamıyor galiba sağdakini kullanıyorsun dediğim gibi onlar çalışmıyor diye biliyorum fakat solda olan usb şeklindeki ses kartları umarım sorununu çözer

Ekler

• Ekran görüntüsü 2023-10-07 201019.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-07 201019.png
    157.3 KB · Hit: 36

Emrhan_

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yok kulaklığın jak girişini kulaklık ve mikrofon olarak 2ye bölüyor
2 jak girişini birleştiren aletden kastını yanlış anlamadıysam onlar sadece çıkış sağlıyor bi giriş sağlamıyor galiba sağdakini kullanıyorsun dediğim gibi onlar çalışmıyor diye biliyorum fakat solda olan usb şeklindeki ses kartları umarım sorununu çözer
Mesaj otomatik birleştirildi:

1696699134237.png

Kazuhaaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kamuran İnan Aydoğan
daha önce böyle bi sorunla karşılaşmadım ama o usb ses kartları ile çözülebildiğini biliyorum yine de daha tecrübeli birileri olaya el atabilir bence

Top Bottom