Neler Yeni

Öneri JBL Quantum 100 !!!.

alppbkc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Alp Bakıç
Başlıktaki kulaklığı kullananlar oyun içerisindeki performansını aktarabilirler mi, okuduğum diğer konularda hep drop plus fanboylarına rastladığım için bu kulaklıkla ilgili pek detaylı incelemeler bulamadım, ben telefonumda jbl c100si kullanıyorum bilen bilir on numara ses kalitesi var bass tizz canlılık kalite vs. çok iyi, oyunlarda da şuan bunu kullanıyorum ama pc için ayrı bi kulaklık alıcam, c100si beni tatmin ettiği için oyun tarafında da tatmin ettiği için, pc tarafına da jblnin kulaklığını almak mantıklı gelicektir benim için, kullanıcısı varsa eğer yorumlarını bekliyorum.

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Başlıktaki kulaklığı kullananlar oyun içerisindeki performansını aktarabilirler mi, okuduğum diğer konularda hep drop plus fanboylarına rastladığım için bu kulaklıkla ilgili pek detaylı incelemeler bulamadım, ben telefonumda jbl c100si kullanıyorum bilen bilir on numara ses kalitesi var bass tizz canlılık kalite vs. çok iyi, oyunlarda da şuan bunu kullanıyorum ama PC için ayrı bi kulaklık alıcam, c100si beni tatmin ettiği için oyun tarafında da tatmin ettiği için, PC tarafına da jblnin kulaklığını almak mantıklı gelicektir benim için, kullanıcısı varsa eğer yorumlarını bekliyorum.
Ben de bunu almayı düşünüyorum, konuyu takipteyim.

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,643
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
100tl link var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Gözde Kermen
Başlıktaki kulaklığı kullananlar oyun içerisindeki performansını aktarabilirler mi, okuduğum diğer konularda hep drop plus fanboylarına rastladığım için bu kulaklıkla ilgili pek detaylı incelemeler bulamadım, ben telefonumda jbl c100si kullanıyorum bilen bilir on numara ses kalitesi var bass tizz canlılık kalite vs. çok iyi, oyunlarda da şuan bunu kullanıyorum ama PC için ayrı bi kulaklık alıcam, c100si beni tatmin ettiği için oyun tarafında da tatmin ettiği için, PC tarafına da jblnin kulaklığını almak mantıklı gelicektir benim için, kullanıcısı varsa eğer yorumlarını bekliyorum.
Başka bir konuyu alıntı yapmak sorun olmuyorsa forumda atayım forumun kurallarini bilmiyorumda

alppbkc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Alp Bakıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de bunu almayı düşünüyorum, konuyu takipteyim.
Cloud stinger core-hs35-g332 falan hep baktım ama, benim aradığım ses kalitesini hiçbiri vermiyor, jblnin kulakiçilerini kullananlar zaten aradığım ses kalitesini anlıycaktır, boğuk ses düşük ses yetersiz bass tiz istemiyorum ama gaming kulaklıklarda hep bi dipses boğuk yetersiz bass vs var, jbl bu konuda gayet başarılı ama gaming kulaklığındaki oyun performansı nasıl bu konuda birileri aydınlatsa düşünmeden alacağım bi kulaklık. Diğer postlar drop plus fanboylarıyla dolmuş

Vulks

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Gözde Kermen
Başka bir konuyu alıntı yapmak sorun olmuyorsa forumda atayım forumun kurallarini bilmiyorumda
Arkadaşlar bugün JBL Quantum 100'ün incelemesini yapacağım.Çok soran vardı ve merak eden de illa vardır çünkü fiyatı çok pahalı değil.Ben kulaklığı bir hafta önce aldım ve 2 gündür kullanıyorum.

Malzeme Kalitesi: Arkadaşlar açıkçası malzeme kalitesini çok beğenmedim.Ucuz bir plastik gibi duruyor ama fena değil.Puanım 10 üzerinden 6.

Rahatlık ve Kulaklık Pedleri:Kulaklık gayet rahat bir kulaklık,açıkçası benim kulağımı kavradı ve rahatça oturdu.Pedleride güzel diyebilirim.Terleme belki 5-6 saat kullanırsanız yapabilir ama ben kullanırken bir şey olmadıı.Burda fena olmayan orta seviye bir ped kullanılmış.Puanım 7.

Mikrofon:Arkadaşlar aslında bence en alıcı nokta burası.Bende aslında bu kulaklığı mikrofonu yüzünden aldım.Testleri gayet tatmin ediciydi.Kendim alınca deneme şansım da oldu elbet.Mikrofonu gayet iyi diyebilirim.İyi bir mikrofonunuz olsun diyorsanız bu kulaklığı almanızı öneririm. Puanım 9.

Tasarım:Herkese göre değişir ama ben tasarımını beğendim.Bende beyaz rengi var ve gayet hoş gözüküyor.JBL logosu da bir hava katmış.

Ses Kalitesi: Ses kalitesi oyun oynarken gayet iyi yani aslında ben kulaklıkta rahatlığı ve mikrofona önem veriyorum ve ses kalitesinden pek anlamıyorum ama tatmin edici bir ses kalitesi var.Şarkı dinlerken de bu bütçede kulaklıklarla aynı diyebilirim.(Bu arada G Pro X alsam yine fark etmem büyük ihtimalle ama)

Arkadaşlar başka ne söyleyebilirim,bilmiyorum.Siz sorarsanız yine yardımcı olmaya çalışırım.Son olarak söyleyeceğim bence bu kulaklık gayet alınabilir bir kulaklık 300TL bütçesi olanlar için.Benim kulaklık için puanım herşeyiyle birlikte 8.Geri dönüşlerinizi bekliyorum...

alppbkc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Alp Bakıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bahsettiğin konu bu forumdaysa bakmışımdır ben çoktan atmana gerek yok, hiç tatmin edici yorumlar göremedim hepsi drop plus önermiş :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka gerek yok tüm konularına baktım, okuduysan adam ses kalitesinin ne olduğunu bilmiyor daha, dedim ya forumda bu kulaklıkla ilgili iyi bir konu yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,027
Üyeler
152,801
Son üye
Leo44
Top Bottom