Neler Yeni

Jilet gibi 0 yakın kesen makine önerisi ?

pendragon

80+ Bronze
genel olarak vücudumda kullanıcağım eğer sakalda alırsa daha iyi olabilir bütçem en fazla 1000 civarı

Looizy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
290
İsim
Ömer Faruk AYGUT
O fiyat bandında olursa bende alırım bu arada. Hazır ihtiyacım varken yerimi alayım burada :D

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,198
İsim
Muhammet Çağrı
one blade var sadece.

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,380
İsim
Burak Doğan
powertechlerin makineleri iyi alıyo kendim kullanıyorum 0a yakın alıyor vücut sakal farketmez

ka.dir18

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Kadir Danacı

İki adet satın aldım jilet ile aynı kesiyor ama az uzamış olsun kesmiyor sadece 1mm olan kılı keser örneğin sacına sürt istediğin kadar kesmez ama 1 2 mm uzamış kılı jilet ile aynı keser günlük kullanımda vs iyi ben 2 adet aldım düşünürseniz aklınızda olsun diye attım

Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Koray

pendragon

80+ Bronze

Bunu kullanıyorum vücut için, çok memnunum.
Nasıl alıyor hocam güzelmi? 0 yakın alsın istiyorum bazılarında alsada kılları tam almıyor gözüküyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

İki adet satın aldım jilet ile aynı kesiyor ama az uzamış olsun kesmiyor sadece 1mm olan kılı keser örneğin sacına sürt istediğin kadar kesmez ama 1 2 mm uzamış kılı jilet ile aynı keser günlük kullanımda vs iyi ben 2 adet aldım düşünürseniz aklınızda olsun diye attım
Hocam güzelmişte dediğinizi tam anlayamadım jilet gibi 0 yakınmı alıyor kılları çünkü fiyatı çok uygun geldi bazı makinalarda alsa bile kıllar gene gözüküyor

hikoo

80+ Bronze
Malafat icin kullanacaksan tuy dokucu kullan, vucut icin de ayni. Goguse makine degdirme cok tahris eder

pendragon

80+ Bronze
Malafat icin kullanacaksan tuy dokucu kullan, vucut icin de ayni. Goguse makine degdirme cok tahris eder
Yok hocam tüy dökücüye karşıyım çünkü almıyor her markanınkini denedim tekte almıyor 3-4 defa sürmem gerekiyor ayrıca vücut için bacak,üst vücut,kollar gibi yerlerde kullanacagım sakalıda alırım

Top Bottom