Neler Yeni

Jorge Jesus mu İsmail Kartal mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emre Akbaba
Evet arkadaşlar sizce Fenerbahçe'nin zor zamanlarında gelen ve camiada kısa sürede işleri toparlayan İsmail Kartal mı yoksa başarılı bir yabancı hoca olan Jorge Jesus mu Fenerbahçe'yi
gelecek sezonda çalıştırmalı ?

Vanessa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Gökhan
Yönetim bir an önce karar verip planlamalar başlamalı tıpkı geçen senenin Trabzon'u gibi planlı bir yol şampiyonluğu getirir.
Katılıyorum haberlerde 1 yıllık deniyor böyle ise saçma olur , jorge sert bir teknik adam ben beğeniyorum gelirse güzel olur önemli olan geldikten sonra nasıl bir yol cizicek sence başarılı olurmu

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emre Akbaba
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Katılıyorum haberlerde 1 yıllık deniyor böyle ise saçma olur , jorge sert bir teknik adam ben beğeniyorum gelirse güzel olur önemli olan geldikten sonra nasıl bir yol cizicek sence başarılı olurmu
Valla Türkiye'de teknik adamlara bakış belli geldiği sene şampiyonluk beklentisi oluyor sonra lig ortasında adamı yolluyorlar. Jorge Jesus şüphesiz çok büyük teknik adam ama bu onun olumsuz bir tablo çizmeyeceğinin garantisini vermiyor taraftarın olumsuz durumlarda sabır göstermesi lazım ki peşinden başarı gelsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,882
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Evet arkadaşlar sizce Fenerbahçe'nin zor zamanlarında gelen ve camiada kısa sürede işleri toparlayan İsmail Kartal mı yoksa başarılı bir yabancı hoca olan Jorge Jesus mu Fenerbahçe'yi
İsmail Kartal kalsa büyük baskı olur jorge jesus un gelmesi daha iyi olur fener icin

descardes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Buğra parlak
duyduğuma göre 1 yıllık jorge ile anlaşmaya varılmış eğer 1 yıllık sa gelmesin

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,008
İsim
Mert Can Ergün
İsmail kartal fenerin hocası olamaz bu kadar basit

Vanessa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Gökhan
Valla Türkiye'de teknik adamlara bakış belli geldiği sene şampiyonluk beklentisi oluyor sonra lig ortasında adamı yolluyorlar. Jorge Jesus şüphesiz çok büyük teknik adam ama bu onun olumsuz bir tablo çizmeyeceğinin garantisini vermiyor taraftarın olumsuz durumlarda sabır göstermesi lazım ki peşinden başarı gelsin.
Katılıyorum , championlar ligi ön elemesi var daha hoca belli değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emre Akbaba
İsmail Kartal kalsa büyük baskı olur jorge jesus un gelmesi daha iyi olur fener icin
Son maçlarda bunu gördük tribünler baskılı bir oyun isterken İsmail hoca daha çok kontrollü bir hucüm savunma karışımı oyun tercih etti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

duyduğuma göre 1 yıllık jorge ile anlaşmaya varılmış eğer 1 yıllık sa gelmesin
Uzun süreli kontratlarda sıkıntı yaratabiliyor ilerde kulüp için yüksek bedelli tazminatlar gibi. Jorge Jesus çok başarılı bir hoca ama bu onun başarısızlık ihtimalinin 0'a indirmiyor maalesef.

İsmail kartal fenerin hocası olamaz bu kadar basit
İsmail hoca bugüne kadar Fenerbahçe'ye önemli hizmetler vermiş bir hoca ancak biraz daha baskıyı kaldırabilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Son düzenleme:

Dev1ce

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Burak
Vitor pereira yerine ismail kartal sezon başı çalıştırmaya başlasaydı fener şampiyondu

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emre Akbaba
İsmail Kartal=şampiyonluk.
Eğer doğru bir planlama yapılmazsa, geçen sezonlar gibi daha lig yarısı gelmeden hoca kovulursa hangi teknik direktör gelirse gelsin sonuç değişmeyecektir. Belki de sorun gelecek veya kalacak hocada değil, doğru bir planlama yapamayan yönetimdedir.

Vitor pereira yerine ismail kartal sezon başı çalıştırmaya başlasaydı fener şampiyondu
Bence Vitor Pereira tercihi baştan itibaren yanlıştı zaten başarısız olmuş bir hocayı tekrar getirmek tamamen zaman kaybıydı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,963
Üyeler
156,410
Son üye
eminhann
Top Bottom