Neler Yeni

Kablolu/kablosuz kulaklık önerisi

T.P.G.

80+ Titanium
Aslında genel kullanıcıyım o 3 istediğim şeyi karşılasın yeterli. Şahsen konfor ürünü aradığım için Arctis 9 olabilir bence siz ne dersiniz?
Ses kasılır bu arada kasılmaz değil ama rakipleri daha iyi bunu demeye çalıştım yanlış anlaşılmasın. Mic testi burada Arctis 9'un, zaman ayarlı attım.

Eğer sizin için bir sıkıntı yoksa incelemelerini iyi izleyin ona göre son kararı verebilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
samet kulak
Ses kasılır bu arada kasılmaz değil ama rakipleri daha iyi bunu demeye çalıştım yanlış anlaşılmasın. Mic testi burada Arctis 9'un, zaman ayarlı attım.

Eğer sizin için bir sıkıntı yoksa incelemelerini iyi izleyin ona göre son kararı verebilirsiniz.
Mici bana göre yeterli. Ufak bir yayıncıyım zaten genel kullanım olması yeterli. Hem konforlu hem de başarılı bir ürün. Ama garanti konusunda biraz problemi var SS'nin o yüzden G733 tercih etmek istemiştim. Sizce G733 nasıl?

T.P.G.

80+ Titanium
Mici bana göre yeterli. Ufak bir yayıncıyım zaten genel kullanım olması yeterli. Hem konforlu hem de başarılı bir ürün. Ama garanti konusunda biraz problemi var SS'nin o yüzden G733 tercih etmek istemiştim. Sizce G733 nasıl?
Kendim de almak istiyorum G733'ü, seçeneklerim arasında. Mobil cihazlarda kullanılamaması beni bir adım geri itiyor. Onun dışında güzel.

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
samet kulak
Kendim de almak istiyorum G733'ü, seçeneklerim arasında. Mobil cihazlarda kullanılamaması beni bir adım geri itiyor. Onun dışında güzel.
Mobil için ayrı kulaklığım var JBL55BT kullanıyorum. Sadece oyun ve genel kullanım için gerekiyor. Şahsen çok şık bir ürün ama iade kabul eden bir satıcı yok o yüzden denemeye korkuyorum açıkcası.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
689
İsim
Furkan
Amazon iade alıyor diye biliyorum ama almadan önce bir sorgulayın yine de.
Arctis ile ses kasılır ama rakiplerine göre bariz geri, zamanında Cloud Alpha ile Arctis 5 takas etmiştim, rahatlıkta Arctis aşırı öndeydi ama ses kasmada bariz fark vardı ve açık ara Cloud Alpha daha iyiydi, Kraken T.E. falan da varken o fiyata Arctis 5 alınmaz.
Aynısı 7 ve 9 için de geçerli, PRO da dahil buna. Tüm Arctis kulaklıkları kaplıyor aslında, ses kasma amacı olan adam Arctis almaz.
Bunu yayıncıların oyuna girerken Pro X çıkınca hemen Arctis takmalarından anlayabilirsin rahatlıkla zaten :).
Corsair hs50 pro itopyada 399 tl oldu alayim mi mavi rengi

Top Bottom