Neler Yeni

Öneri Kablolu Kulak İçi Kulaklık Lazım

Enco

80+ Silver
Merhabalar,

Genellikle FPS oyunları için kablolu kulak içi kulaklık önerisi rica edeceğim. İlginize şimdiden teşekkürler.

Bütçe; max 800₺.

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Enes Altunışık
Ses kartın var mı? Anakartının ses kartını kullanacaksan anakartın ne?

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Enes Altunışık
Ses kartın pek kaliteli değil sanırsam. Bu tür kulaklıklarda önemli. Ben ugreen usb ses kartı kullanıyorum o da kalitesiz. Neyse zsn pro x kullanıyorum ve gayet kaliteli sesi. O kadar düşük bütçede fps oyunları için tatmin eden kulaklık bulabilir misin, emin değilim. Biraz çıkabilirsen wraith sitesinde vardı 1k civarına.

Enco

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ses kartın pek kaliteli değil sanırsam. Bu tür kulaklıklarda önemli. Ben ugreen usb ses kartı kullanıyorum o da kalitesiz. Neyse zsn pro x kullanıyorum ve gayet kaliteli sesi. O kadar düşük bütçede fps oyunları için tatmin eden kulaklık bulabilir misin, emin değilim. Biraz çıkabilirsen wraith sitesinde vardı 1k civarına.
Linkleri atabilecek misin bildiğin yer varsa orijinal.

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Enes Altunışık

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
YAKUP HAN POLAT

Enco

80+ Silver
Hangisi sence üstteki arkadaşın attıkları mı seninkiler mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
YAKUP HAN POLAT
Kanka en fiyat performans rampa genin ama eğer kulaklık çok premium olsun dersen direk shenheiser rampagr al geç kanki oyun için ideal ses kaliteside iyi jblden iyi **

Enco

80+ Silver
Kanka en fiyat performans rampa genin ama eğer kulaklık çok premium olsun dersen direk shenheiser rampagr al geç kanki oyun için ideal ses kaliteside iyi jblden iyi **
Tamam kanka teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Senin fikrini de sorsam?

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Enes Altunışık
Tamam kanka teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Senin fikrini de sorsam?
Benim attıklarım iem kulaklık. Arkadaşın attıklarını kullanmadım ama zsn pro x gayet net veriyor sesleri. Ses kasmada vs. problem yaşamıyorum. iem kulaklık şu bu arada; In ear monitör yani kulak içi monitör demek. Müzisyen gibi sesin en önemli olduğu mesleklerde kullanılan kulaklık türleridir. Bu benim attığım en giriş seviye tabi bunu kullanmıyorlar ama genel olarak daha kalitelidir diye düşünüyorum.

Top Bottom