Neler Yeni

KabloNET fiber kullanıcısı olarak hangi router ya da dağıtıcıyı almalıyım?

dwialia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem
Bütçe
3000
Merhabalar,
Ben uzun bir zamandır evimde KabloNET kullanıyorum ve internetin hızından da gayet memnunum fakat evimiz uzunlamasına çok geniş ve kablonet modemi eve çok yetersiz. Bir oda öteye geçince internet nerdeyse çekmiyor, çekse bile gücü yetmiyor en basit şeyleri yüklemeye. Evime bu interneti her köşesine dağıtacak bir router ya da modem (hangisi oluyor bilmiyorum) almak istiyorum, ancak bir sıkıntım var. Bu kablonet fiber bağlantısı için modeme beyaz bir kablo takılıyor ve diğer modemlerde onları takmak için giriş bulunmuyor sanırım. O yüzden ona uygun modem veya router önerebilirseniz çok sevinirim.

Arkadaşlarım bunu veya bunu tavsiye etti. Sanırsam Keenetic'in ürünleri çok güzel oluyormuş. Önerilerinizi bekliyorum.

KYTECHNGAMING

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Kemal Yerebakan
İlgilendiği Kategoriler
Modem-Router
Şimdi istenen bir tekrarlayıcı mı yoksa mevcut cihaz yerine bir router koymak ve bu router'dan olmayacak bir şey beklemek mi?

Evinizin büyüklüğüne ve ana cihazın konumuna göre tek bir cihaz değil en az 2'li mesh sistemleri çok daha doğru tercih olacaktır. Konum değiştirebiliyorsanız ki genel olarak öneri kullanım alanlarınızın orta noktası tavsiye edilir, işte o zaman en uç kör noktalar rahatsızlık vermez.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,865
Üyeler
156,532
Son üye
Aarass
Top Bottom