Neler Yeni

Kablosuz klavye ve fare ile oyun oynanır mı?

Bymax9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Tarık
Arkadaşlar merhaba, bu oyun sektörü dev bi hale dönüştü gaming logosunu yapıştıran her marka çok yüksek rakamlara ürün satmaya başladı, aynı rakamlara çok kaliteli kablosuz klavye fareler bulunabiliyor ama okadar kaptırmışızki kendimizi gaming klavye olacak gaming mouse olacak mekanik anahtar olacak rgb aydınlatma olacak vs vs vs… kendimizi mi kandırıyoruz acaba diye düşünüyorum :) normal bi kablosuz klavye fare seti alsak bununla oyun oynanmaz mı? Logitech in çok güzel ürünleri var hem kaliteli hem şık alınası duruyorlar nedir fikriniz bu konuda dostlar

.......

80+ Bronze
Mouse'a göre değişir. Gaming olmayan çoğu mouse oyunlar için uygun değil. Boşuna gaming olmuyor.

Bymax9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Tarık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Neye dikkat etmek lazım mouse konusunda peki dpi haricinde

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,882
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Arkadaşlar merhaba, bu oyun sektörü dev bi hale dönüştü gaming logosunu yapıştıran her marka çok yüksek rakamlara ürün satmaya başladı, aynı rakamlara çok kaliteli kablosuz klavye fareler bulunabiliyor ama okadar kaptırmışızki kendimizi gaming klavye olacak gaming mouse olacak mekanik anahtar olacak rgb aydınlatma olacak vs vs vs… kendimizi mi kandırıyoruz acaba diye düşünüyorum :) normal bi kablosuz klavye fare seti alsak bununla oyun oynanmaz mı? Logitech in çok güzel ürünleri var hem kaliteli hem şık alınası duruyorlar nedir fikriniz bu konuda dostlar
Oynanır ben Logitech in 100 TL lik mouse Şi ile oynuyorum

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Klavye tartışılır ama mouse önemli.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,845
İsim
bilo
Discord
b1l0
klavyeyi bilmem ama 800 liralık mouse ile de oynayabiliyorum 150 liralık mouse ile de oynayabildim zamanında.

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
Yıllardır kablosuz klavye mouse ile oynuyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Yağız Hakverdi
oynanıyor fakat oyunun ortasında pilleri bitince monitöre fırlatma isteği geliyor :D

elendroy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Enes Karabudak
Oynanır neden olmasın. Ama işte ne kadar rekabetçi olacaksın o önemli. Kablo her zaman 1 tık daha avantajlıdır. Ben yıllarca kablosuz mouse ile oynadım ama oyunca gerçekten iyi olma gibi bi hevesim yoktu. Ama şimdi valorantta iyi olmak istediğim için bıraktım. Kablosuz klavye ve mouse'un amacı zaten sadelik. Oyunda aşırı kasmıyorsan al bi tane geç. Fiyat da önemli tabii

Bymax9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Tarık
Teşeklür ederim dostlar öyle aşırı derece rekabetçi değilim takıntılı değilim, kablosuz malzemeler ile olur bu iş anladığım kadarı ile👍👍👍

Mazael

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Alperen Ayna
Kendim 4 ay babamdan otladığım Logitech MX mouse u kullandım , 1 ay da Craft klavyesini kullandım. Online oyun oynuyan birisi değilim ve aşırı rahattım açıkçası. Bazen laptopu götürüp salonda televizyona bağlayıp dark souls oynamak aşırı keyifliydi. Tabii benim oynadığım çoğu oyun gamepad için üretilmiş oyunlar ve milisaniyeler tepkime süreleri falan önemsenmeyen konular , online tarafını bilemem.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,672
Üyeler
156,370
Son üye
yuusfk
Top Bottom