Neler Yeni

kablosuz kulak içi kulaklık önerisi

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,163
İsim
Ahmet Sevinç
Bütçe
550
arkadaşlar merhaba spora gidiyorum bol bol yürüyüş yapıyorum bazen koşuda oluyor onun için bir şey önerirseniz iyi olur istediğim şeyler bütçeme göre kaliteli olsun mikrofonu çok iyi olmasa bilede leş gibi de olmasın ses kalitesi iyi olsun ve kulağada otursun misal şu anki kulaklığım suratımda gülümseme olduğu zaman düşçekmiş hissiyatı veriyor düzeltmek zorunda kalıyorum ( hutt gc1 ) belkide o yüzden buds 2 tasarımında kulaklıklara yönelmeliyim önerilerinizi belkiyorum

GalaxySal450

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Nazım
İlgilendiği Kategoriler
Çevre Birimleri (Klavye, Mouse/Mousepad)
arkadaşlar merhaba spora gidiyorum bol bol yürüyüş yapıyorum bazen koşuda oluyor onun için bir şey önerirseniz iyi olur istediğim şeyler bütçeme göre kaliteli olsun mikrofonu çok iyi olmasa bilede leş gibi de olmasın ses kalitesi iyi olsun ve kulağada otursun misal şu anki kulaklığım suratımda gülümseme olduğu zaman düşçekmiş hissiyatı veriyor düzeltmek zorunda kalıyorum ( hutt gc1 ) belkide o yüzden buds 2 tasarımında kulaklıklara yönelmeliyim önerilerinizi belkiyorum
Haylou GT7 öneririm uyarsa. @GoktugT hocam kullanıyor çok memnunum diyor.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,909
İsim
Sarp Yılmaz
Tam fiyatını şu an bilmiyorum bir kaç gün önce 550-640₺ civarındaydı ama kalitesinden çok memnunum yakınıma aldım gayet severek kullanıyor Huawei Freebuds SE

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,163
İsim
Ahmet Sevinç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Haylou GT7 öneririm uyarsa. @GoktugT hocam kullanıyor çok memnunum diyor.
hocam merhaba fena durmuyor ama kulaktan düşme vs. olur mu ayrıca airpods gibi tasarımı varda buds gibi bir tasarım mı alsam diyorum ne önerirsiniz

GalaxySal450

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Nazım
İlgilendiği Kategoriler
hocam merhaba fena durmuyor ama kulaktan düşme vs. olur mu ayrıca airpods gibi tasarımı varda buds gibi bir tasarım mı alsam diyorum ne önerirsiniz
Olacağını sanmıyorum hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tam fiyatını şu an bilmiyorum bir kaç gün önce 550-640₺ civarındaydı ama kalitesinden çok memnunum yakınıma aldım gayet severek kullanıyor Huawei Freebuds SE
Hala aynı civarlarda.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,163
İsim
Ahmet Sevinç
Olacağını sanmıyorum hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hala aynı civarlarda.
hocalarım şu anki çin kulaklığımda biri az biri normal ses veriyor sizce garantiye yollasam mı yoksa yeni kulaklık mı alsam bu ilk vukuatıda değil

GalaxySal450

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Nazım
İlgilendiği Kategoriler

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,163
İsim
Ahmet Sevinç
Top Bottom