Neler Yeni

Öneri Kablosuz Kulaklık Önerisi Yapar Mısınız?

ZlpFilee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
ZlpFilee
Merhabalar şuan kablolu olarak Rampage pulsar kullanıyorum ve ses seviyesi yüksek olduğu için tatmin ediyor.
Kablo ile uğraşmak istemiyorum artık ve ses seviyesi yüksek kablosuz kulaklık almaya karar verdim. (Fiyat önemli değil)

SteelSeries Arctis 7+ ve Arctis 9 arasında kaldım.
Bu 2 kulaklıktan hangisini almalıyım? Ya da başka bir öneriniz varsa link bırakabilirsiniz.
Arctis 9 da ekstra olarak bluetooth özelliği bulunuyormuş ama kullanacağım bir özellik değil.

Hem oyun oynuyorum hemde yüksek sesle şarkı dinliyorum. Kulaklığın bass seviyesi de önemli.

Yardımcı olursanız veya öneri yazarsanız çok sevinirim. Teşekkürler

ryse

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Cengizhan Yalman
steelseries kullanmadım ama logitechin g733 kulaklığını tavsiye etmiyorum, eğer yüksek sesli müzik dinlemek istiyorsan fiyatı değmeyecek bi ürün aynı şekilde logitech x de .

ZlpFilee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
ZlpFilee
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
steelseries kullanmadım ama logitechin g733 kulaklığını tavsiye etmiyorum, eğer yüksek sesli müzik dinlemek istiyorsan fiyatı değmeyecek bi ürün aynı şekilde logitech x de .
Peki önerdiğin bir kulaklık var mıdır? Yoksa eğer Steelseries 7+ alacağım galiba

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,353
İsim
Diyarhan
Corsair Virtioso Wireless olanlardan en hoşuna gideni almalısın.

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Kağan UĞURLU
Bütçe belirtirsen daha iyi yardımcı olunur.

ZlpFilee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
ZlpFilee
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,353
İsim
Diyarhan
Bütce önemli değil o yüzden belirtmedim. Tabi 10-15 binlik kulaklıkta olmasın yani.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bakıyım hemen.
Se olanın malzemesinde birkaç artı var. XT olanın Bluetooth desteği var. Normal olanda en ucuzu. Se nin mikrofony normaline göre daha kötü diyenler var.

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Kağan UĞURLU
Bütce önemli değil o yüzden belirtmedim. Tabi 10-15 binlik kulaklıkta olmasın yani.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bakıyım hemen.
Benim kulaklık alırken 3.500 tk ye kadar bütçe belirlemiştim bu bütçede en iyisi Razer Barracuda X ti sizin bütçe yüksek diğer arkadaşlar yardımcı olması daha iyi olur.

ZlpFilee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
ZlpFilee
Se olanın malzemesinde birkaç artı var. XT olanın Bluetooth desteği var. Normal olanda en ucuzu. Se nin mikrofony normaline göre daha kötü diyenler var.
Mik olarak hyperx quadcast kullanıyorum. Verdiği ses daha önemli benim için şahsen.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,847
Üyeler
149,992
Son üye
İsmail007
Top Bottom