Neler Yeni

Kablosuz kulaklık ve HyperX quadcast s rgb mikrofon önerisi

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Burak
Bütçe
12000
Kablosuz kulaklık ve HyperX quadcast s rgb mikrofon önerisi gerekiyor FPS oyunları oynuyorum ayrıca müzik dinliyorum rahat konforlu sıkmayan kaliteli ve ses kasmalik kablosuz kulaklık lazım ayrıca HyperX Cloud 3 wireless alınır mı? Ve quadcast s rgb mikrofon alınır mı? Önerilerinizi bekliyorum.

quistin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Fırat divitci
Cloud wireless 3 ve quadcast kullanıyorum. S olanını tavsiye etmem parasıni hak etmiyor.

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cloud wireless 3 ve quadcast kullanıyorum. S olanını tavsiye etmem parasıni hak etmiyor.
Hocam genel olarak mikrofon ve cloud 3 wireless nasıl CS 2 valo vb rekabetçi oyunlar oynuyorum müzik dinliyorum mesela iyi bir seçenek mı? Mikrofon ve kulaklık

quistin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Fırat divitci
Hocam genel olarak mikrofon ve cloud 3 wireless nasıl CS 2 valo vb rekabetçi oyunlar oynuyorum müzik dinliyorum mesela iyi bir seçenek mı? Mikrofon ve kulaklık
Müzik için kötü oyunlar için iyi, mikrofonu çok iyi değil ama ayrı mikrofon alacakmışsınız o yüzden önemli değil.

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Müzik için kötü oyunlar için iyi, mikrofonu çok iyi değil ama ayrı mikrofon alacakmışsınız o yüzden önemli değil.
2 modelide aldım gayet başarılılar müzikte f na değil yinede ya

Top Bottom