Neler Yeni

Kablosuz Mouse için Pil önerileri 🚨

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
G305te duracellin AA pilini kullanıyorum. 4-5 ay gidiyor rahat. 10lu alsan 2 sene gider 😄

NespaY

80+ Silver
Merhabalar G305 kullanıyorum.
Bir kaç seçenek var bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Öncelikle;
şarj edilebilir pil mi,
normal pil mi?

AA pil mi,
AAA pil mi?

sanırım AAA piller daha hafif olduğu için tercih ediliyor siz ne diyorsunuz
Ben Razer deathadder v2 hyperspeed kullanıyorum ve hem aapil hem de aaa pil takabiliyorum, pil tercihine gelirsek kesinlikle şarj edilebilir pil almalısın yoksa pil dayanmaz ben duracell şarj aleti ile duracell şarj edilebilir pil ile kullanıyorum.

Aquaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Mert Balamut
Güzel ürünmüş :D
Logitech g305 mouse aldım, ilk başta şarjlı sistem düşündüm piller için, iyi uzun ömürlük kaliteli bir şey almaya çalıştığımda 1000 TL'ye yakın para gidiyordu ve bu sarjlı pillerin ömrü 6-12 ay sonrasında düşüyor. 219 TL'ye https://www.hepsiburada.com/duracel...1500-10-lu-p-HBV00000QORTC?magaza=Hepsiburada bu ürünü aldım şu an sepette 191 TL bundan 1000 tllik alınca 50 aylık mouse pilim oluyor sarj etme derdim olmuyor dedim öyle yaptım tabi 10 adet aldım ilk etapta :) bittikçe alır kullanırım.

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
401
İsim
Sinan İ.
G305 i 3 seneden fazladır kullanıyorum. 1 buçuk sene kadar şarjsız pille kullandım ama neden bilmem git gide aynı pil marka modeli olmasına rağmen daha çok pil tüketmeye başladı. ( kullanım olarak çok değiştirmedim ekstra bir oyuna falan başlamadım sonradan )
Şarjlı pil aldım şuan kafam rahat. 2 tane aldım biri bitince diğerini takıyorum.

Bunu kullanıyorum ama yanına şarj aleti de alman lazım. 2 tane alırsan muhtemelen mouse ömrü bitene kadar yeter.
Şarj aletini kötü bir marka alma çok ısınıyorlar başına bela olur.

Tive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Orhan
G305 i 3 seneden fazladır kullanıyorum. 1 buçuk sene kadar şarjsız pille kullandım ama neden bilmem git gide aynı pil marka modeli olmasına rağmen daha çok pil tüketmeye başladı. ( kullanım olarak çok değiştirmedim ekstra bir oyuna falan başlamadım sonradan )
Şarjlı pil aldım şuan kafam rahat. 2 tane aldım biri bitince diğerini takıyorum.

Bunu kullanıyorum ama yanına şarj aleti de alman lazım. 2 tane alırsan muhtemelen mouse ömrü bitene kadar yeter.
Şarj aletini kötü bir marka alma çok ısınıyorlar başına bela olur.
Sarj aleti ne önerirsiniz beyler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,097
Üyeler
141,532
Son üye
Mert Melih
Top Bottom