Neler Yeni

Öneri Kablosuz mouse önerisi

emre_kck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Emre Küçük
Bütçe
2500
csgo oynuyorum. Fps için düşük gecikme süresi sunabilecek bir mouse önerir misiniz?

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,401
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
kalin bacak
1.5- 2.5k arası

R1 Pro tercih edebilirsin.

emre_kck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Emre Küçük
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

R1 Pro tercih edebilirsin.
ilk defa gördüm bu markayı kaliteli midir ki bu fiyatı hak edecek kadar? ben steelseries rival 3 wireless düşünmüştüm şu anki kullandığım da steelseries gayet memnunum.

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Enes Altunışık
ilk defa gördüm bu markayı kaliteli midir ki bu fiyatı hak edecek kadar? ben steelseries rival 3 wireless düşünmüştüm şu anki kullandığım da steelseries gayet memnunum.
Çok kaliteli markadır. Fps oyunları için biçilmiş kaftan.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,401
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Attığım mouse iyi . Bilindik bir mouse forumu sıkça ziyaret ediyorsan . Malzeme kalitesi de iyi .Ben pro max olanını kullanıyorum

emre_kck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Emre Küçük
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok kaliteli markadır. Fps oyunları için biçilmiş kaftan.
Allah allah 10 yıldır fps oyunları oynuyorum hiç denk gelmedim. genelde zowie filan kullanılır da bilemedim. Bu yerli bi marka sanırsam. Monster gibi çinden alıp üstüne etiket basıp geçiyorlar tahminimce

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Enes Altunışık
Allah allah 10 yıldır fps oyunları oynuyorum hiç denk gelmedim. genelde zowie filan kullanılır da bilemedim. Bu yerli bi marka sanırsam. Monster gibi çinden alıp üstüne etiket basıp geçiyorlar tahminimce
Mouse piyasası tekellik olmayan bir piyasa. Bir çok kaliteli marka var. Wraith sitesinde satılan mouselar da fps oyunu odaklı kaliteli markalardır. Ben de foruma girmeden pek bilmiyordum ama gerçekten kaliteli olduğunu forum üyelerinden de bol bol duydum.

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Tuna
rival 3 u 4e 5e katlar kuzende rival 3 var bende f1 pro var dusunmeden alabilirsin f1 veya r1 i

emre_kck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Emre Küçük
rival 3 wireless aldım. Ben steelseries ile geldim steelseries ile giderim arkadaş!

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Dreammybell
İlgilendiği Kategoriler
Sigma ve babapro
Wraith kutuyu açınca iade almıyor kutuyu açıp mouse'u elime almadan nasıl elime oturup oturmayacagini bilicem?

Top Bottom