Neler Yeni

Öneri Kablosuz Mouse Önerisi

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
902
İsim
Buğra
model o wireless kullanıyordum ama şarjı artık gitmiyor ve avuç için geniş olduğu için ergonomik bir model lazım deathhader v3 pro veya viper v3 düşünüyorum bu modeller nasıl kronik sorunu var mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
819
İsim
Talha Açıkgöz
Asus gladious ııı olabilir cashback ile 1.800 e geliyor

Ashoun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Mert ash
1 aydır viper v3 hyperspeed kullanıyorum bi sorununu görmedim daha öneririm yani

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
902
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ugurkolasin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Uğur
deathhadder v3 pro kullanıyorum yaptığım en iyi şeylerden biri asusların aimpoint sensörleri kronik sorunlu

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
902
İsim
Buğra
1 aydır viper v3 hyperspeed kullanıyorum bi sorununu görmedim daha öneririm yani
hocam forumlarda hep kötülemişler amazonda 2500 tl almayı düşünüyorum ama emin değilim sensör konumu kötüymüş doğru mu ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

deathhadder v3 pro kullanıyorum yaptığım en iyi şeylerden biri asusların aimpoint sensörleri kronik sorunlu
hocam ben daha önce v2 kablolu kullanıyordum glorıousa geçerek hata yaptım elim büyük biraz ve v2 çok güzel oturuyordu v3 de iyi oturuyor denedim ama fiyatı çok tuzlu o yüzden viper v3 mü alsam diyorum veya deathhader v2 pro

ugurkolasin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Uğur
hocam forumlarda hep kötülemişler amazonda 2500 tl almayı düşünüyorum ama emin değilim sensör konumu kötüymüş doğru mu ?
bütçen var ise deathadder v3 pro asla şaşma asla o kadar net söylebilirim

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
902
İsim
Buğra
bütçen var ise deathadder v3 pro asla şaşma asla o kadar net söylebilirim
hocam v3 pro nun şarjı ne kadar gidiyor şuan kullandığım mouse 1 gün bitmeden şarjı bitiyor zamanla bataryanın ölmesi çok kötü o yüzden viper v3 düşündüm pilli olursa çok uzun süre kullanabilirim diye ama viper v3 kadar ergonomik değil

ugurkolasin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Uğur

hocam ben daha önce v2 kablolu kullanıyordum glorıousa geçerek hata yaptım elim büyük biraz ve v2 çok güzel oturuyordu v3 de iyi oturuyor denedim ama fiyatı çok tuzlu o yüzden viper v3 mü alsam diyorum veya deathhader v2 pro
onları denemedim pek fikrim yok yorum yapamayacağım ama razer ın mouselarını çok beğeniyorum

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
902
İsim
Buğra
onları denemedim pek fikrim yok yorum yapamayacağım ama razer ın mouselarını çok beğeniyorum
ben de çok beğeniyorum şuanda v3 pro direk almak i,stiyorum fakat fiyatı çok yüksek 5 bin lira bandında v2 pro 2500tl civarı o yüzden karar veremiyorum

Ashoun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Mert ash

yani sensör konumunun kötülüğünü nasıl anlarım bilmiyorum ama fps oyuncusuyum sürekli hassasiyet değiştirip oynuyorum ve hiç algılamama gibi bir şey hissetmedim mousepade göre değişebilir mi bilmiyorum ama iyi mouse işte ve dediğin gibi pil konusu çok iyi ağırlığı takmıyosan kesinlikle öneririm uzun ömürlü bir mouse

ve ileride mouse değiştirmek yerine hyperpolling dongleı alırsan mouseu bir üst seviyeye taşımış olursun 8khz desteği var

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
902
İsim
Buğra
yani sensör konumunun kötülüğünü nasıl anlarım bilmiyorum ama fps oyuncusuyum sürekli hassasiyet değiştirip oynuyorum ve hiç algılamama gibi bir şey hissetmedim mousepade göre değişebilir mi bilmiyorum ama iyi mouse işte ve dediğin gibi pil konusu çok iyi ağırlığı takmıyosan kesinlikle öneririm uzun ömürlü bir mouse

ve ileride mouse değiştirmek yerine hyperpolling dongleı alırsan mouseu bir üst seviyeye taşımış olursun 8khz desteği var
hocam rica etsem mouse fotoğrafı elinizle yanyana atma şansınız var mı elim büyük biraz ve olur mu bilemiyorum veya sipariş verip bakayım beğenirsem kalır beğenmezsem iade ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Ahmet Tosun
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198829337926/
Twitter
ahmetsn60
Discord
TheCyDonia#6461
Zaman sorunu ve yurt dışı alışverişi yapabilirim dersen amazondan veya Mambasnake ,EPOMAKER gibi yerlerden mouse bakabilirsin ben AJAZZ AJ139 PRO 4K kullanıyorum Mambasnake den aldım şuan yeni çıkan AJ159 serisi var EPOMAKER satıyor bak derim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,980
Üyeler
154,163
Son üye
xtrstronge
Top Bottom