Neler Yeni

Öneri kablosuz oyuncu mouse tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
onur mehmet deveci
Bütçe
800
merhabalar önümüzdeki haftalarda kablosuz mouse almayı düşünüyorum max 800 tl bütçe var neleri tavsiye edersiniz aklımda steeseries rival 3 wireless var güzelmidir fps oyunları için
Birde sizden şunu isticem fps oyunlarında bazen hızlı etrafa bakmak gerekiyor (düşük sens kullanıyorum) şuan elimdeki mouse da hızlı çevirince takılamlar oluyor 1000hz olmasına rağmen bunda veya önereceğiniz mouselarda öyle bir sıkıntı olmaz değilmi kullananlar yardımcı olabilirmi

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
https://forum.donanimarsivi.com/konu/ajazz-aj199-oyuncu-faresi-inceleme.739751/ incelemesini yapmıştım. Mouse nin sensörü switchleri çok iyi, malzeme kalitesi de çok kötü gelmedi bana, fps oyunlarında gayet rahat ve keyifli bir şekilde kullandım. Sadece bataryası 1 hafta civarında dayanıyo. Bir de bizim forumdan bir kişi kablosuz bağlantı problemi yaşamış ama haricinde bu problemi yaşayan başka bir arkadaş olmadı. Eğer öyle bir sıkıntı olursa direk iade edersin zaten

13omer13

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Ömer Güleryüz
merhabalar önümüzdeki haftalarda kablosuz mouse almayı düşünüyorum max 800 TL bütçe var neleri tavsiye edersiniz aklımda steeseries rival 3 wireless var güzelmidir fps oyunları için
Birde sizden şunu isticem fps oyunlarında bazen hızlı etrafa bakmak gerekiyor (düşük sens kullanıyorum) şuan elimdeki mouse da hızlı çevirince takılamlar oluyor 1000hz olmasına rağmen bunda veya önereceğiniz mouselarda öyle bir sıkıntı olmaz değilmi kullananlar yardımcı olabilirmi
şuanki kullandığın mouse ney?

Top Bottom