Neler Yeni

kacak iphone 13 pro max acam

mamis3121

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mamis
arkadaş kacak iphone 13 pro maxnalmayi düşünüyorum ama bu imei sıkıntısı düşündürüyor beni hr yılın 8 ayi imei yenileniyor zaten geri kalan 4 ay ya geçici imei atmayı düşünüyorum ya da şimdiki kullandığım telefonukalan 4 ay s alo demek için kullanırım sizcesizce mantıklı mi

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
arkadaş kacak iphone 13 pro maxnalmayi düşünüyorum ama bu imei sıkıntısı düşündürüyor beni hr yılın 8 ayi imei yenileniyor zaten geri kalan 4 ay ya geçici imei atmayı düşünüyorum ya da şimdiki kullandığım telefonukalan 4 ay s alo demek için kullanırım sizcesizce mantıklı mi
yanında eski bir iphone daha alırsan örnek 6s falan aynı iclouda girdiğinde 6s e gelen aramaları aldığın kaçak iphoneda da yanıtlayabilirsin internette paylaşırsan 10 numara olur bana mantıklı geliyor

mamis3121

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mamis
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yanında eski bir iphone daha alırsan örnek 6s falan aynı iclouda girdiğinde 6s e gelen aramaları aldığın kaçak iphoneda da yanıtlayabilirsin internette paylaşırsan 10 numara olur bana mantıklı geliyor
aynen öyle ya zaten kalan 4 ay senin deidigin gibi s yapılabilir normal samsung t eleefon alıp internetten paylaşırken gelen aramaları da ondan acarsinve ucuza mükemmel bii iphone sahip olursun

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
aynen öyle ya zaten kalan 4 ay senin deidigin gibi s yapılabilir normal samsung t eleefon alıp internetten paylaşırken gelen aramaları da ondan acarsinve ucuza mükemmel bii iphone sahip olursun
aynen öyle bence yapabilirsin ben okula gittiğim ve okulda telefonları topladıkları için 2 telefona sahip çıkmak zor olur diye yapamıyorum

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,028
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
yasa değişecek 8 ay işi iptal olacak diye bir söylenti var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR